reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Niektore tetry z hubi world są bardzo dobre, inne kicha. Ale mieli w aukcji zastrzezone, ze są roznej gramatury
 
reklama
Tak, ja miałam tetrę o najwyższej gramaturze opisanej jako PREMIUM i masakra, a te kolorowe o niższej gramaturze szkoda gadać.
Ja mam kilka, ale kupowane u niego 2 lata temu i teraz. Naprawde duzo z tych "najtanszych" jest ok. Na pewno mogę polecic mietową w jeżyki, szarą w gwiazdki, jesli jeszcze są to w kolorowe sowy i sloniki, pielucha z wzorem retro, sowy na kietowym tle. W sumie z badziewnych to mam w pandy, morski wzór i chyba w gwiazdki kolorowe. A tak to wszystkie supef :)
 
Ja mam kilka, ale kupowane u niego 2 lata temu i teraz. Naprawde duzo z tych "najtanszych" jest ok. Na pewno mogę polecic mietową w jeżyki, szarą w gwiazdki, jesli jeszcze są to w kolorowe sowy i sloniki, pielucha z wzorem retro, sowy na kietowym tle. W sumie z badziewnych to mam w pandy, morski wzór i chyba w gwiazdki kolorowe. A tak to wszystkie supef :)
Szarą w białe gwiazdki też mamy i u nas szmatka, ale może zmienia się co jakiś czas, nie mam pojęcia :-).
 
Ja mam 2 tetry od niego i szału nie ma np w porownaniu z tymi bialymi od drugiego sprzedawcy. Ale flanele przyszly fajne. Zobaczymy jak sie wypierze. Zreszta ceny nie sa duze wiec czego sie spodziewac. Zawsze mozna isc do smyka i kupic pare za 40zl.
Jeszcze ciekawe jakie przyjda z gemini
 
Jak dla mnie najlepsze tetry mają w smyku... jakoś super i po praniu się nie kurcza i mają ten sam kryształ jak po zakupie...
 
Do czego sie jakich uzywa ? Tetra, flanela, bambus, muslina ? Mam kazde i nie wiem :D
Tetra zwykle do wycierania po karmieniu do odbicia po posiłku. Czasem nawet do przykrycia w wózku Ale do tego bambus fajniejszy. Franele używałam ba przewijak i do wytarcia po kąpieli czasem też do przykrycia, albo do dobijania po posiłku jak tetry nie było pod ręką. Fajnie było też położyć do łóżeczka czy wózka pod główkę by materaca nie zabrudzić jak się uleje. Franela też fajna na przewijaki w miejsca publicznych czy nawet u znajomych na kanapie rozłożyć jak chcesz położyć maluszka. Bambusa używałam tylko.do.okrycia latem bo miałam.raptem 2szt. A resztę to w sumie do wszystkiego zamiennie.
A i na poczatku tetre kładłam na dno wanienki by się dziecko nie ślizgało. Jakoś tak nam było wygodnie.
 
reklama
Te bambusy w smyku to jaki rozmiar najlepiej brać bo widzę ze są różne. 75x75?
Już tydzień albo dwa nic nie kupiłam chyba i czuje głód zakupów a skoro wszyscy mają to ja tez chce [emoji6]

Rossman za to napisał żebym wpadła po pampersy za 0,01 [emoji16]
 
Do góry