reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

reklama
Dobrze, że trafiłam na to forum! Wszystko przede mną, jestem młodą mamą ale dzięki Waszym komentarzom na pewno dam radę kupić odpowiednie produkty i rzeczy dla mojego dzieciaka. Jestem w 6 miesiącu ciąży czas kupić wszystko co potrzebne.
 
Zanim przebrnę przez cały wątek, kupuję ciuszki dla bąbla, który pojawi się w grudniu. Body 50,56. A co z pajacami? Jakie rozmiary polecacie piżamkę kombinezonów dla noworodków?
Najpierw wydawało mi się, że zajście w ciąże jest trudne a teraz jestem przekonana ze wybieranie ciuszków czy wózka jest mega wyzwaniem
 
Zanim przebrnę przez cały wątek, kupuję ciuszki dla bąbla, który pojawi się w grudniu. Body 50,56. A co z pajacami? Jakie rozmiary polecacie piżamkę kombinezonów dla noworodków?
Najpierw wydawało mi się, że zajście w ciąże jest trudne a teraz jestem przekonana ze wybieranie ciuszków czy wózka jest mega wyzwaniem
Pajace 56. Najłatwiej założyć i nie musisz myśleć co na górę co na dół. Ja miałam ok10 szt.
Body 56 z kopertowym zapięciem żeby przez głowę nie trzeba było się męczyć.
Półspiochy 56 czyli spodnie ze skarpetami.
Bluzeczki sa niewygodne bo się podwijają.
Kombinezon 62 dużej posłuży.
 
Zanim przebrnę przez cały wątek, kupuję ciuszki dla bąbla, który pojawi się w grudniu. Body 50,56. A co z pajacami? Jakie rozmiary polecacie piżamkę kombinezonów dla noworodków?
Najpierw wydawało mi się, że zajście w ciąże jest trudne a teraz jestem przekonana ze wybieranie ciuszków czy wózka jest mega wyzwaniem
To zalezy jeszcze jaki dzidzius sie zapowiada. Nasz urodzil sie 4.5kg i z 56 nie mieliśmy radości bo dlugosci mial 56cm.i praktycznie od razu musialam robic wymiane w komodzie na 62. Ale jesli maluszek na usg nie odbiega jakos od normy to kombinezonik na jesien 62 ale do zimy na pewno 68 bedzie potrzebny.
Kopertowe body to jest genialny wynalazek.. Do spania uzywamy tylko pajacy no chyba ze teraz maly ma tylko body kr rękaw. Z tych polspiochow czyli spodenki ze skarpetkami rzadziej korzystamy czy w ogole ze śpioszkow bo on pulpet i wszystko szynlo ciśnie go w ramionach. Ale tez nie ma co szalec i duzo nie kupuj bo szybko będziesz przeskakiwac z rozmiaru w inny rozmiar i pewnie części ubranek nawet nie zdąży założyć.
 
Dzięki za podpowiedzi! wpadłam wczoraj na HM online, a że na kolekcje dziecięcą jest spory rabat to myślę skorzystam, tylko co mu kupić
Młody Człowiek na połówkowym miał mieć około 3,5 kg podczas porodu tylko jakoś średnio wierzę w określanie wagi 20 tygodni przed porodem
 
Dzięki za podpowiedzi! wpadłam wczoraj na HM online, a że na kolekcje dziecięcą jest spory rabat to myślę skorzystam, tylko co mu kupić
Młody Człowiek na połówkowym miał mieć około 3,5 kg podczas porodu tylko jakoś średnio wierzę w określanie wagi 20 tygodni przed porodem
Od razu Ci powiem że hm ma specyficzną rozmiarowke. 56 jest bardziej jak 62, 62 jak 68 itd. syn tylko z hmu w 56 się mieścił, z innych firm nie.
A z tą waga... Córka miała ważyć max 2900 a ważyła 3200 a syn miał 3500 a ważył 4009
 
reklama
Wszystko zalezy od dziecka. Ja mam ich dwoje. Corka urodzila sie dluzsza i cięższa od synka. Corka w 56 chodzila spokojnie 1.5 miesiaca, a synek w 2 tygodnie wyrosl z 56 i zaraz z tydzien moze dwa pozniej z 68.
 
Do góry