reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawkowy zawrót głowy - Zakupy dla maluszków

Dzięki za podpowiedzi! wpadłam wczoraj na HM online, a że na kolekcje dziecięcą jest spory rabat to myślę skorzystam, tylko co mu kupić
Młody Człowiek na połówkowym miał mieć około 3,5 kg podczas porodu tylko jakoś średnio wierzę w określanie wagi 20 tygodni przed porodem
H&m ma wiekszy rozmiar niz wskazuje. Takze akurat z tego sklepu polecam nie szaleć :) moj maly mial 2 mce jak mial chrzest i kupilam mu komplet rozm 68.spodenki idealne, szelki lekko za duze a koszulka duzo za duza.. Ale mielismy i tak body koszulowe osobno kupione.
 
reklama
Od razu Ci powiem że hm ma specyficzną rozmiarowke. 56 jest bardziej jak 62, 62 jak 68 itd. syn tylko z hmu w 56 się mieścił, z innych firm nie.
A z tą waga... Córka miała ważyć max 2900 a ważyła 3200 a syn miał 3500 a ważył 4009
U nas corka miala byc 3800 a byla 4150, syn mial byc 4250-4300 a byl 4500.
 
Właśnie zależy od dziecka moja ma 4 miesiące a dalej chodzi w 62 :) 56 służyło nam więcej niż 2 miesiące :)
 
A podpowiedzcie jak w Smyku wypada rozmiarówka? W sumie spodenki czy rękawki można podwinąć ale pajace i kombinezony to już sprawa trudniejsza.
A powiedzcie mi jeszcze czy jak młodemu kupię większy kombinezon zimowy to będzie zdawał swój egzamin?
 
A podpowiedzcie jak w Smyku wypada rozmiarówka? W sumie spodenki czy rękawki można podwinąć ale pajace i kombinezony to już sprawa trudniejsza.
A powiedzcie mi jeszcze czy jak młodemu kupię większy kombinezon zimowy to będzie zdawał swój egzamin?
Tak bedIe latwiwj wlozyc dziecko, a taki maluch i tak nie używa roczek a w za dużym będzie miał je schowane w ciepłym ubraniu
 
A podpowiedzcie jak w Smyku wypada rozmiarówka? W sumie spodenki czy rękawki można podwinąć ale pajace i kombinezony to już sprawa trudniejsza.
A powiedzcie mi jeszcze czy jak młodemu kupię większy kombinezon zimowy to będzie zdawał swój egzamin?
Mnie wkurzal za duzy bo ten maluszek w nim sie gubil.. Nozki i raczki nie wiadomo gdzie były. Ale to tylko moje odczucia. Byc moze inne dziewczyny nie maja takiego spostrzeżenia. Co do ubran w smyku to kupowalam malemu jedynie rampersy i rozmiarowka dla mnie byla wporzadku.. Rzeczywiste rozmiary były.
 
A podpowiedzcie jak w Smyku wypada rozmiarówka? W sumie spodenki czy rękawki można podwinąć ale pajace i kombinezony to już sprawa trudniejsza.
A powiedzcie mi jeszcze czy jak młodemu kupię większy kombinezon zimowy to będzie zdawał swój egzamin?
W Smyku rozmiarówka jest trochę zawyżona. Zwłaszcza jeżeli chodzi o body. Ja pajace zawsze zakładałam rozmiar większe bo wydaje mi się, że więcej luzu i wygody jest wtedy. Kombinezony z reguły są trochę większe, więc u mnie rozmiar był dokładnie ten co nosiła.
 
Wątek już stary, ale może a nuż mi się uda uzyskać odpowiedź... Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a Wy już będziecie miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, oponia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
reklama
Kupilismy wozek Jedo Trim. Jest bardzo wygodny, raczke mozna ustawic w trzech roznych pozycjach. Ja mam 178 cm a moj maz 190 cm i dla nas obojga jest to perfekcyjny wozek. Bardzo latwo, leciutko sie pcha i manewruje. Ten wozek ma grube gumowe kola i widzimy ze zapewnia swietnia amortyzacje. Gdy idziemy do parku spokojnie mozemy wjechac na nierowne powierzchnie i corka "nie skacze" na kamieniach itp. Torba jest bardzo obszerna i wygodna. Dodatkowa torba na zakupy. Wozek ma tez siatke chroniaca przed komarami oraz folie na deszcz. Ogolnie jestesmy mega zadowoleni z zakupu.
 
reklama
Do góry