reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprowadzka z małym dzieckiem do UK

Anonimowa19

Fanka BB :)
Dołączył(a)
2 Styczeń 2017
Postów
2 512
Czy byla moze, ktoras z was w sytuacji jak w temacie tj.wyprowadzka z około rocznym maluchem do UK?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja się przeprowadziłam do UK 2,5 roku temu, ale sama. Dziecko urodziłam tutaj około pół roku temu. Jeżeli moje doświadczenie może Ci pomóc to pytaj.

4BoJp1.png
 
Ja się przeprowadziłam do UK 2,5 roku temu, ale sama. Dziecko urodziłam tutaj około pół roku temu. Jeżeli moje doświadczenie może Ci pomóc to pytaj.

4BoJp1.png
Moglabys mi powiedziec cos wiecej, tak ogolnie narazie o zyciu tam? [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moglabys mi powiedziec cos wiecej, tak ogolnie narazie o zyciu tam? [emoji4]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo ogólne pytanie, więc też ciężko odpowiedzieć ;)
Ja nie jestem zadowolona z przeprowadzki, więc pewnie nie będę obiektywna.
Wcale tak dużo się tu nie zarabia, benefity nie są tak wysokie, życie jest drogie i tęsknota za krajem ogromna. Szczególnie teraz jak jest dziecko i chciałabym, żeby miało babcię i rodzinę.
Niektórzy jednak sobie chwalą, więc nie będę Cię zniechęcać ;)

4BoJp1.png
 
Do góry