reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypryski w ciąży – II trymestr

Dołączył(a)
15 Styczeń 2012
Postów
10
Dziewczyny, piszę bo nie wiem co robić. Jestem w 15tc z dnia na dzień przerażają mnie wypryski na plecach. To jest jakaś masakra, nawet w okresie dojrzewania nie miałam takich pleców jak teraz. Prysznic biorę codziennie, nie zmieniłam proszków, płynów, miejsca zamieszkania itp., nigdy nie byłam alergikiem, wypryski w malutkiej ilości pojawiały się na plecach czy twarzy, no ale to już chyba taka moja natura. Dodam, ze nadal biorę luteinę 2x2 globulki bo 3 tyg temu dostałam plamienie, które zresztą z małymi przerwami nadal trwa. Czy to może mieć znaczenie, albo któraś z Was miała podobne objawy? Jak leczycie wypryski na skórze? Zwykłe toniki na alkoholu wysuszające skórę pomagają, no i czy można nimi czyścić skórę czy nie jest to w ciąży wskazane? Daleko mam do dermatologa a wizytę u ginekologa za 2 tyg więc może ktoś mi pomoże…
 
reklama
A czy te wypryski mają tresc ropną w sobie.
To napewno przez zawirowania hormonalne, moze zwykla masc cynkowa wysuszająca na noc wystarczy?
 
Mnie tez dopadaja pryszcze, na plecach aż mężulek sie dziwi skad ja ich tyle mam no i na twarzy zaczynaja :( a ja przez 25 lat raz na rok mialam pryszcza :( tez biore luteine.. ja tonikiem przemywam i smaruje sudocremem wyszusza i szybko znikaja albo jak czyje,że cos wychodzi to odrazu smaruje i widze poprawe...nie zapeszajac :)
 
Do góry