reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypukly pepek i duzy brzuch 6 i pol miesiaca po cesarce

Aniaanka

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Marzec 2018
Postów
700
Od cesarskiego ciecia minelo 6 i pol miesiaca. Nadal mam brzuch, duzo mniejszy niz w ciazy ale duzy oraz wypukly pepek. WYdaje mi sie ze przez ten brzuch nie mogew dojsc do swojej wagi. Przy dotyku brzuch wydaje sie napiety. Wstyd sie przyznac ale po porodzie jeszcze nie bylam u ginekolog ale sie wybieram.Czy taki brzuch i pepek moze sue jeszcze utrzymywac tyle po porodzie?
 
reklama
Hej! Warto pójść do ginekologa on na pewno Ci powie cxy jest ok czy nie...
Ja jestem prawie 2 lata od cięcia i u mnie ekipa skopała szycie i na dole nad blizną mam walek w poprzedniej ciazy przy cc nie miałam zszywsnej tkanki podskórnej ze wzgledu na to ze jestem szczupła. Przy drugim została mi zaszyta i nawet moja ginekolog mówiła że skopali. Miałam czekać 1,5-2 lata jak to sie wszystko będzie zachowywać i wyglądać. Powinnam isc do plastyka który to skoryguje ale szczerze nie chce kolejnej operacji tym bardziej że efekt nie jest pewny... Będę ćwiczyła i zobaczymy co dalej
 
Do góry