reklama

Wyrabianie sztucznej biżuterii :)

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez sergeevna, 20 Styczeń 2010.

1. sergeevna

sergeevna Pysiołkowa Mama

Jak każda kobieta uwielbiam biżuterię, stąd też zainteresowałam się jakiś czas temu jej wyrobem i teraz sama w domu posiadam już całkiem sporą kolekcję kolczyków, bransoletek i łańcuszków które sama zrobiłam. Czy jest na tym forum ktoś jeszcze, kto też się tym zajmuje albo chciałby spróbować? :-)

Służę pomocą i wymianą doświadczeń :tak: :-)

2. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Ja zajmuję się biżuteria...co prawda nie sztuczną bo robię w srebrze ;-) - pracochłonną techniką wire-wrapping

3. reklama
  4. nora1980

nora1980 Aktywna w BB

Ja bardzo bym chciała spróbować:) Bardzo podoba mi sie pomysł robienia sobie samej biżuterii. Parę moich znajomych, swoją droga bardzo utalentowanych manulanie, robi przepiękne kolczyki. Ja na razie tylko sie przyglądam

5. Shyla

Shyla Mama lutowa i sierpniowa

ja kiedyś jak byłam młodsza robiłam własną sztuczna biżuterie , ale niestety teraz czasu brak ;-)

6. AjLof

AjLof Podwójna mamunia

Witam!
    Ja też robię biżuterię :) Wręcz hurtowo..i ciągle mam nowe pomysły :) :)

aneta23 - mogłabyś pokazać chociaż jedno swoje dzieło?? Bardzo jestem ciekawa jak wygląda ta metoda...

Mam nadzieję że wąteczek się trochę ożywi... kiedyś na innym forum założyłam podobny wątek to mi go zamknęli bo sądzili ze jest on pod kątem zarobkowym...
    A mi bardzo zależy na wymianie doświadczeń.. technik..pomysłów...

Odezwijcie się ;)

7. aneta23

aneta23 Kwiecień'07, Listopad'08

Ajlof - w moim podpisie jest link do bloga ;-)
    Jeśli nie widać to proszę bardzo ;-) - Poppy

Ostatnia edycja: 10 Kwiecień 2010
  8. AjLof

AjLof Podwójna mamunia

Jestem pod wrażeniem!!!! :O Robisz cuda! Aż się wierzyć nie chce że można coś takiego zrobić rączkami!

Powiedz - ile zajmuje Ci zorbienie np. kolczyków? ALbo naszyjnika??
    Czy wrazie czego mogłabym Cię troszkę pomolestować jeśli chodzi o technikę, materiały itp??
    < choć nie wiem czy bym się brała... bo wydaje się że baaardzo trudno jest zorbić takie cuda...>

Noi skąd czerpiesz inspiracje??

Poleć forum