reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyraźne sny - czy mogą być oznaką wczesnej ciąży?

Dołączył(a)
19 Marzec 2015
Postów
1
Witam. Kochałam się z mężem w dniach teoretycznie niepłodnych (był to 7 dzień cyklu). Cykle mam 28-30 dniowe. Zawsze się zabezpieczamy. Tym razem nie. Kilka dni po stosunku miałam bardzo silny ból brzucha (taki jakby skurczowy jelit) i jeden luźny stolec. Od tego czasu bóle w krzyżu i podbrzusza jakby jajników. Bóle te z różnym nasileniem utrzymują się do dziś (20 dzień cyklu). Jedyne co jest dla mnie dziwne to to że od ok 5 dni codziennie mam bardzo wyraźne sny. Wcześniej zazwyczaj nic mi się nie śniło i trochę mi było smutno z tego powodu. Myślałam że pewnie zbytnio się przepracowuje i to że jestem ciągle zmęczona i niedospana jest powodem braku snów. To dziwne że sny powróciły. Czy to może oznaczać że jestem w ciąży? Kiedy najwcześniej test może wyjść dodatni. Nie wiem kiedy miałam owulację bo ból jajników i w krzyżu mam już od 10 dnia cyklu codziennie. Proszę napiszcie czy wy zanim dowiedziałyście się że jesteście w ciąży też miałyście takie wyraźne sny.
 
reklama
Do góry