reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrósł ząb stały a jeszcze nie wypadł mleczak

anaconda27

styczniówka2006
Dołączył(a)
5 Kwiecień 2006
Postów
14 221
Miasto
Lublin
Witam
Jestem mamą sześcioletniej Mai i właśnie mam taki mały problem. Wczoraj zauważyłam że córci przebiła się już stała jedynka a druga przebije się lada dzień a mleczne zęby nadal są i nawet się nie szykują do wypadnięcia bo się nawet nie ruszają. Wiem że te mleczaki trzeba będzie wyrwać żeby zrobić miejsce dla tych nowych ząbków stałych tylko jak przetłumaczyć to przedszkolakowi. Może miałyście podobny problem, bardzo chętnie poczytam wasze opinie :tak::tak:
 
reklama
Musisz porozmawiać i wytłumaczyc innego wyjścia nie masz poszukaj pedodonty a nie pierwszego lepszego dentysty
Nic wiecej Ci nie poradzę Ja tego problemu z córka nie mam ponieważ systematycznie chodzimy do dentysty od 2go roku życia na zakładanie fluorków totez Julia bez problemu dała sobie usunąć ruszajace sie zabki
z synkiem to juz inna spiewka - on sie boi kazdego białego kitla;-)
 
hmmm... idźcie czym prędzej do dentysty :) nie czekajcie ani chwili :) nie warto... bo może to jest coś poważniejszego ...
 
Do góry