reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrostek płciowy pomocy

Katrina1993

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2018
Postów
140
Hej dziewczyny, może któraś z Was zna się trochę lepiej na wyglądzie zdjęć USG 😁
Jestem 15+1 tc., dzisiaj miałam USG, lekarz na podstawie tego co jest na zdjęciu powiedział że 90% chłopiec. Mam w domu 5 latka, który oszalałby z radości, ale boje się mu powiedzieć, bo co jeśli te 10% nagle się powiększy i okaże się że to tylko wyrostek płciowy a nie pe**s? 😅 Niewiem czemu lekarz niby jest przekonany a jednak zostawia taka niepewność 🙈
Wiem że to takie wróżenie z fusów słuchać ludzi na forum ale może znajdzie się między Wami ktoś kto się jednak zna i pomoże 😂
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-01-30-12-34-02-090_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2024-01-30-12-34-02-090_com.facebook.orca.jpg
    221,5 KB · Wyświetleń: 183
  • Screenshot_2024-01-30-12-33-59-682_com.facebook.orca.jpg
    Screenshot_2024-01-30-12-33-59-682_com.facebook.orca.jpg
    284,6 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Hej dziewczyny, może któraś z Was zna się trochę lepiej na wyglądzie zdjęć USG 😁
Jestem 15+1 tc., dzisiaj miałam USG, lekarz na podstawie tego co jest na zdjęciu powiedział że 90% chłopiec. Mam w domu 5 latka, który oszalałby z radości, ale boje się mu powiedzieć, bo co jeśli te 10% nagle się powiększy i okaże się że to tylko wyrostek płciowy a nie pe**s? 😅 Niewiem czemu lekarz niby jest przekonany a jednak zostawia taka niepewność 🙈
Wiem że to takie wróżenie z fusów słuchać ludzi na forum ale może znajdzie się między Wami ktoś kto się jednak zna i pomoże 😂
Mi lekarka w 15 tygodniu jak zapytałam, czy wiadomo jaka płeć, to odpowiedziała, że mogłaby spróbować powiedzieć, ale narządy zewnętrzne w tym momencie nie są jeszcze na tyle rozwinięte na tym etapie ciąży, żeby dobrze określić. Pierwszy raz mi podała płeć na połówkowych w 20 tygodniu i do tej pory płeć według niej ta sama, a termin mam na koniec lutego. Na Twoim miejscu bym poczekała jeszcze te kilka tygodni, żeby w razie czego synkowi nie było przykro
 
Do góry