reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyrwanie 8ki w ciazy

karolyn1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
30 Sierpień 2016
Postów
1 431
Miasto
Kraków
Jestem obecnie w 17 tyg ciazy. Okazalo sie ze moja dolna osemka moze wymagac wyrwania jednak dentystka ostatnio zakladala mi tlenek cynku aby tego uniknac i dotrwac do konca ciazy. Na ostatniej wizycie okazalo sie ze dziaslo wrasta w zeba (mialam czesc dzisla usuwanego) i pod nim tez robi sie ubytek kolejny. Czy ktoras usuwala 8ki w ciąży? Podobno chirurdzy niechetnie to robia w ciąży ze wzgledu na mozliwe komplikacje

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mialam usuwana bo spuchla mi twarz i bolalo. Najpierw dostalam antybiotyk i faktycznie dentystka powiedziala ze mam usunac po porodzie, a zostalo mi do niego 5 miesiecy.. w koncu spuchlam znowu. Poszlam gdzie indziej i usuneli mi nastepnego dnia, oczywiscie bez zdjecia rtg.
 
Wlasnie. Zawsze sie robi zdjęcie. No nic w czw idę na wizyte do dentystki. Zobaczymy co mi powie

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Temat zebow w ciazy jest mi dobrze znany, od paru dni chodze pd dentyaty do ginekologa. Tez mam miec wyrwany zab(nie 8). Ale mam dotrwac do 20 tyg. Po 20tyg moge wyrywac.
 
Tak, jak nie ma stanu zapalnego to moze lepiej poczekac z ta osemka. Ja niestety musialam ja usunac, dostalam znieczulenie i nie bylo zle. Po 5 minutach nie bylo zeba. A ogolnie to w ciazy chodzilam co tydzien do dentysty leczyc zeby. Moj prog bolu byl wyzszy i wszystkie zeby bez znieczulenia zrobilam a dentystka mowila ze czesto spotyka sie z takim zjawiskiem ;)
 
Wyrwalam ta osemke jakies 2h temu. Czy w przypadku srodkow przeciwbolowych tylko apap mi zostaje?

Napisane na LG-H850 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry