reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysiłkowe nietrzymanie moczu- ankieta studentki położnictwa

Dołączył(a)
5 Luty 2012
Postów
1
Witam,
nazywam się Aleksandra Frankowska. Jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo. Prowadzę anonimowe badania, które posłużą mi do napisania pracy licencjackiej na temat wysiłkowego nietrzymania moczu.
Ankieta, składa się z 19 pytań dotyczących wyżej wymienionego problemu i jest adresowana do kobiet, które są 6 miesięcy bądź później od ostatniego porodu.

Wszystkie Panie, które chciałyby mi pomóc proszę o:
1. Pobranie ankiety pod adresem:
http://www.sikordas.hg.pl/rozniste/Ankieta_v2-WNM-do_wysylania.doc
2. Wypełnienie jej
3. i odesłanie wypełnionej ankiety na mój adres mailowy: aleksandra.fra@gmail.com

Wszystkim Paniom, które znajdą trochę czasu na wypełnienie mojej ankiety, bardzo dziękuję za pomoc :)

Pozdrawiam
Ola
 
reklama
Wypełniłam ankietę niestety ale problem mnie dotyczy. Nie myślałam, że to aż tyle osób spotyka po porodzie jakoś o tym się nie mówi.
I najgorsze że nie jest się na to przygotowanym i nie wiadomo jak to zwalczać.

ćwiczenia kegla to najlepsza metoda mi udało się dzięki elektrostymulacji.
Kupiłam Biobravo i po kilku tygodniach problem zanikł.
 
Do góry