reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyskie Ddimery w 8tyg ciazy

KiniakB

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Październik 2019
Postów
827
Hej dziewczyny :( ostatnio z powodu ciezkiej migreny trafilam do szpitala na 3 dni. Tam wykonano mi szereg roznych badan i wypuszczono do domu z ogolnym dobrym stanem zdrowia. W domu przegladajac wyniki krwi zorientowalam sie ze mam podwyzszone ddimery ponad 1200 norma to ponizej 500. Jestem w 8tc ciazy niedlugo 9tc :( moj ginekolog kazal brac mi acard 75 i powtorzyc badanie ddimerow. Ogolnie jestem zalamana :( bo nie wiem czy acard nie zaszkodzi dziecku a ja sama psychicznie wariuje ze to jakas zakrzepica :( jestem osoba bardzo szczupla nigdy nie mialam problemow z zylami, a tu takie cos :( i na dodatek czy dziecku nic sie nie stanie :(( czy ktoras miala podobny problem? Prosze o jakies rady
 
reklama
Rozwiązanie
Jesli chodzi o tarczyce to tsh w szpitalu wyszlo w normie czekam jeszcze na wyniki ft3 i ft4
Wiesz co ja też miałam coś takiego, robiło mi się duszno i słabo. Nikt nie wiązał tego z braniem acardu. Może podjedź na ip, powiedz że masz duszności i skoki ciśnienia? Zrobią ci ekg, będziesz spokojniejsza. Do czwartku jeszcze 4 dni, może lepiej to sprawdzić.
Jesli chodzi o tarczyce to tsh w szpitalu wyszlo w normie czekam jeszcze na wyniki ft3 i ft4
Wiesz co ja też miałam coś takiego, robiło mi się duszno i słabo. Nikt nie wiązał tego z braniem acardu. Może podjedź na ip, powiedz że masz duszności i skoki ciśnienia? Zrobią ci ekg, będziesz spokojniejsza. Do czwartku jeszcze 4 dni, może lepiej to sprawdzić.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry