reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoka Beta HCG a ciaza pozamaciczna

Dołączył(a)
18 Kwiecień 2021
Postów
2
Cześć dziewczyny,

Jestem obecnie w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej.
Ostatnia miesiączka 18 lutego.
2 tyg temu byłam u lekarza i stwierdził, że nie widać jeszcze nic i najprawdopodobniej jest to wczesna ciąża, bo owulacja była przesunięta.
Dziś dostałam plamien, pojechalam na SOR, przyjęli mnie na oddział, zbadali I dalej nic nie widać.

Beta w czwartek wynosiła 5962
A dziś 10000..

Nic z tego nie rozumiem...
 
reklama
No niestety może tak się to skończyć. Przy takiej becie widać już zarodek. A u Ciebie nie ma nic zwłaszcza, że to już 9 tc.
 
No tak powinno być już coś widać w macicy. Nie zlokalizowali nigdzie pęcherzyka poza macica ?
Trzymaj się i daj znać jak sprawa się rozwinie. U mnie właśnie chyba w 9 tyg pojawił się pęcherzyk w jajowodzie, ale ja miałam już betę spadkowa i malutka.
 
Ja byłam w styczniu w odstępie 3 tygodni u 4 lekarzy. Dopiero 1lutego czwarty lekarz potwierdził ciąże pozamaciczna,ale u mnie wykryto ją w 6 tygodniu ponieważ lekarz zasugerował wykonanie testu ciążowego który okazał się pozytywny.Dopiero kiedy dostałam się do mojej Pani ginekolog wykryła ciąże pozamaciczną.Miałam bardzo silne krwawienie wiec po zrobieniu testu pomyślałam ze to poronienie,jednak było inaczej...życzę dużo siły w tych chwilach 🌹
 
Tak jak piszą dziewczyny, przy takiej becie już powinno być sporo widać. Ja miałam taką sytuację, że u mnie też nie mogli nigdzie zlokalizować pęcherzyka, a beta rosła, dlatego leżałam w szpitalu z podejrzeniem ciąży pozamacicznej i leczyli mnie metotreksatem. Tylko że u mnie ta beta rosła powoli i najwięcej wynosiła ok. 2700. Mam nadzieję, że u Ciebie wszystko dobrze!
 
reklama
Do góry