reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysoki poziom kwasu foliowego

M

Malinka30

Gość
Witam Mamy i Przyszłe Mamusie, mam do Was pytanie. Czy podczas ciąży wyszedł Wam przekroczony poziom kwasu foliowego? Ja dzisiaj odebrałam wynik i przy normie 4,6-18,7 ng/ml u mnie wyniósł 32,7. Jestem w 5tc, a wizytę mam dopiero za 2 tyg. Czy powinnam odstawić zażywany kwas foliowy? Przyjmuje od ok 6mcy dawkę 0,4 mg. Oczywiście zaczęłam wertować internet i naczytałam się... może to kwestia nieprzyswojenia i powinnam brac folian? Znacie podobny przypadek?
 
reklama
Hej. Mam nadzieję że jeszcze tutaj zaglądasz. Mam podobny wynik i nie wiem co robić. Na żadnym forum nie mogę znaleźć nikogo kto przez to już przechodził. Napisz proszę jakie Zalecenia dał Ci lekarz? Czy ten wynik naprawdę jest za wysoki?
 

Podobne tematy

Do góry