reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysoki progesteron

chelsea22

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
20 Listopad 2020
Postów
64
Cześć wszystiim

jestem w 7 tyg ciąży, moja pierwsza beta 63tys i przy okazji zrobiłam progesteron badanie i wyszedł 87!
Jakiś mega wysoki ten wynik.
Gin dopiero za tydzień, drugi wynik beta dopiero w poniedziałek.

Macie jakies pomysły skąd taki wysoki wynik?
będę wdzięczna za odpowiedz. dziękuje
 
reklama
Jest to normalny wynik w ciąży. Nie jest wcale taki wysoki. A po co robiłaś w ogóle betę? Przy takich wartościach nie ma potrzeby. Przyrosty tutaj też nie będą o 100% czy nawet 66%. Teraz usg się już tylko liczy.
 
wizytę mam dopiero za tydzień i poza testem ciążowym nie mam żadnego potwierdzenia ciąży. w grudniu poroniłam i dlatego chciałam sprawdzić progesteron. dziękuje za odpowiedz. uspokoiłas mnie 🙂
Jest to normalny wynik w ciąży. Nie jest wcale taki wysoki. A po co robiłaś w ogóle betę? Przy takich wartościach nie ma potrzeby. Przyrosty tutaj też nie będą o 100% czy nawet 66%. Teraz usg się już tylko liczy.
 
Do góry