reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie beta HCG ale brak pęcherzyka

U mnie przy becie 2200 gin jeszcze nic nie widział na USG. Fakt, stary aparat z malusim USG. Kilka razy chodziłam oglądać, bo się martwiłam.
 
reklama
Oby to była za mała beta, radzę sprawdzic przede wszystkim przyrost... ja bylam w 5 tyg wyszlam zaniepokojona z wizyty, bo lekarz sam byl zdziwiony, ze nie widzi nic w macicy. Następnie uspokoił mnie, że być może ciąża mlodsza i kazał po 7 dniach zrobić betę i przyjsc za 2 tyg. Ja juz po nieprawidlowym przyroscie bety czulam, ze będzie zle, ale ciazy pozamacicznej nawet nie przewidywałam.
Takze BADAJ przyrost !!!!
 
Dziś po 48h beta wynosi 2335,0 zastanawiam się czy nie wzrosła za szybko
Minął rok, ale nie było kontynuacji wątku. Jak się sprawa potoczyła?

Ja dzisiaj byłam na usg, 4t 4d i też nie widać pęcherzyka. Zrobiłam betę po wizycie, ale jeszcze nie mam wyniku. Oczywiście już się boję, że nic z tego. W tym roku 2 razy poroniłam.
 
Ta moja beta 2335 skończyła 2 września 7 miesięcy i ma się dobrze:) nie martw się na zapas bo to może tylko zaszkodzić, życzę powodzenia i żeby wszystko się dobrze skończyło:)
 
Mam wynik beta hcg i wynosi dzisiaj 411, obecnie 4 tydzień 5 dzień z miesiączki. To może po prostu za wcześnie, żeby było coś widać na usg?
 
reklama
Mam wynik beta hcg i wynosi dzisiaj 411, obecnie 4 tydzień 5 dzień z miesiączki. To może po prostu za wcześnie, żeby było coś widać na usg?
Na pewno za wcześnie, tak jak pisały dziewczyny przy dobrym sprzęcie na USG widać cokolwiek przy becie powyżej 1000 albo nawet 1500
 
Do góry