reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie Beta HCH w 6 tc

Aa191

Początkująca w BB
Dołączył(a)
23 Lipiec 2019
Postów
18
Witam. Bardzo proszę o poradę.

Ostatnia miesiączka 25.05.2019. Cykl 31-32 dni.
Wizyta u ginekologa 17.07.2019 CRL 4,7 mm wypadałby 8 tc, jednak ze względu na wielkość zarodka lekarz stwierdził 6 tc. Do lekarza poszłam że względu na niewielki plamienie, ale docelowo byłam zapisana na 22.07.2019 do mojej Pani ginekolog. Na wizycie 22.07.2019 kolejne badanie usg CRL 11,9 mm, czyli jak Pani doktor stwierdziła 7 tc.
I tu mam pytanie do Was dziewczyny....
18.07 2019 z ciekawosci zrobiłam Beta hcg, bo pomyślałam że dzięki temu dokładniej będzie można określić tc, gdyż jak wcześniej opisałam jest różnica 2 tygodnie i wyszło ponad 36478,510 mIU/ml. Czy któraś z Was miała tak wysoki poziom w 6 tc???
Pani ginekolog na wizycie 22.07.2019 powiedziała, że faktycznie jest on wysoki jak na 6 tc, ale nie zleciła żadnych dalszych badan Beta hcg i w sumie nic się nie dowiedzialam.... nie wiem czy powinnam się martwić i powtórzyć bete?
 
reklama
Rozwiązanie
Nie wiem czy jest sens , raczej nie wiele to powie ,chyba że zaczęła by spadać ,ale tak nie wiem czy jest sens się stresować , na wizycie się dowiesz
Wynik bety ,jest bardzo indywidualnu ,nie ma 2 takich samych wyników , lekarz nic nie powiedział więcej ? nigdy nie wiesz do końca kiedy była owulacja , więc może stąd ta różnica ,a kiedy kazał przyjść kolejną wizytę?
 
Następna wizyta za 3 tygodnie.
Też zakładam sugerując się CRL, że była opóźniona owulacja, jednak bardzo mnie martwi poziom bety... sama Pani doktor stwierdziła że jest wysoki, ale jakie w związku z tym podjąć dalsze kroki?
 
Następna wizyta za 3 tygodnie.
Też zakładam sugerując się CRL, że była opóźniona owulacja, jednak bardzo mnie martwi poziom bety... sama Pani doktor stwierdziła że jest wysoki, ale jakie w związku z tym podjąć dalsze kroki?
A po co podejmować jakieś kroki? :)
Czas się cieszyć :)

Spójrz jakie masz normy w laboratorium w którym robiłaś betę. Rozbieżności są duże bo każda z nas jest inna.

A skoro zarodek ma już 11mm to beta ma jak najbardziej prawo być tak wysoka! :)

Wszystko jest ok. :)
 
Ja około 6/7tc beta 40tys zrobiłam to badanie kilka dni po plamieniu czy czasem nie jest niskie i nie spada. Wszystko jest w porządku obecnie 31tc. Nie martw się na zapas daj maluszkowi czas na rozwijanie się.
 
Witam. Bardzo proszę o poradę.

Ostatnia miesiączka 25.05.2019. Cykl 31-32 dni.
Wizyta u ginekologa 17.07.2019 CRL 4,7 mm wypadałby 8 tc, jednak ze względu na wielkość zarodka lekarz stwierdził 6 tc. Do lekarza poszłam że względu na niewielki plamienie, ale docelowo byłam zapisana na 22.07.2019 do mojej Pani ginekolog. Na wizycie 22.07.2019 kolejne badanie usg CRL 11,9 mm, czyli jak Pani doktor stwierdziła 7 tc.
I tu mam pytanie do Was dziewczyny....
18.07 2019 z ciekawosci zrobiłam Beta hcg, bo pomyślałam że dzięki temu dokładniej będzie można określić tc, gdyż jak wcześniej opisałam jest różnica 2 tygodnie i wyszło ponad 36478,510 mIU/ml. Czy któraś z Was miała tak wysoki poziom w 6 tc???
Pani ginekolog na wizycie 22.07.2019 powiedziała, że faktycznie jest on wysoki jak na 6 tc, ale nie zleciła żadnych dalszych badan Beta hcg i w sumie nic się nie dowiedzialam.... nie wiem czy powinnam się martwić i powtórzyć bete?
Ja mialam prawie 34000 w 6 tyg i 4 dniach mialam 43000
 
reklama
reklama
Do góry