reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie Bhcg po poronieniu..:(

Ilona40

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Maj 2020
Postów
39
Kochane dziewczyny..
Wcześniej pisałam o swoim poronieniu w 8tc...Po dwóch tyg miałam kontrolne szpitalu .. niby wszystko ok, oprócz torbieli na prawym jajniku.. W piątek tj 22.05 milam kontrolne badania ... dzisiaj mój gin. dzwonił do mnie ,że muszę zjawić się u niego na wizycie i to szybko... bo to już 3 tydz po poronieniu a beta wysoka - 102 . Wiec wskoczyłam w samochód i na wizytę. Jutro mam się stawić w szpitalu od rana, dostałam skierowanie na oddział ... Jestem podłamana :( czekam mnie być może zabieg czyszczenia.. a tak się cieszyłam , że wszystko samoczynnie się oczyściło ...Jak to jest w końcu z tą betą? Czy u Was dziewczyny też tak długo się trzymał wysoki wynik?
 
reklama
U mnie dość szybko spadła po pierwszym samoistnym poronieniu. Aktualnie jestem w trakcie kolejnego poronienia, beta wynosi 26 i zalecenie żaby cały czas monitorować.
Tak jak dziewczyny pisały - mogło się nie oczyścić do końca.
 
Ja na dwa dni przed poronieniem miałam betę 10908, a dokładnie 17 dni po poronieniu farmakologicznym miałam wciąż 63,48. Malała powolutku, ale malała. Po 3tygodniach dostałam pierwszą @ i wszystko wyczyściło się do końca samo.

Trzymam kciuki za Ciebie! Może dostaniesz jutro tabletki na doczyszczenie :)
 
Jestem taka podłamana ,że lepiej nie mówić ...:( tak bardzo czekałam na miesiączkę ... Ale dziękuje Kochane za słowa otuchy... Mam nadzieje ,że jutro się za mnie wezmą i doprowadzą temat do końca ...
 
Kochane dziewczyny..
Wcześniej pisałam o swoim poronieniu w 8tc...Po dwóch tyg miałam kontrolne szpitalu .. niby wszystko ok, oprócz torbieli na prawym jajniku.. W piątek tj 22.05 milam kontrolne badania ... dzisiaj mój gin. dzwonił do mnie ,że muszę zjawić się u niego na wizycie i to szybko... bo to już 3 tydz po poronieniu a beta wysoka - 102 . Wiec wskoczyłam w samochód i na wizytę. Jutro mam się stawić w szpitalu od rana, dostałam skierowanie na oddział ... Jestem podłamana :( czekam mnie być może zabieg czyszczenia.. a tak się cieszyłam , że wszystko samoczynnie się oczyściło ...Jak to jest w końcu z tą betą? Czy u Was dziewczyny też tak długo się trzymał wysoki wynik?
ja 2 tyg po pierwszym poronieniu mialam bete 0,5. Jedz szybko i daj znac ale pamietaj zeby nie martwic sie na zapas :)
 
reklama
reklama
Tak więc, leżę na oddziale gin, jestem po badaniach. Macica jest czysta , ale torbiel która w tamten czwartek miala 2,80cm dzisiaj ma już 6cm... i najprawdopodobniej cały czas wyrzuca hormony ,stąd bHcg wysokie. Została mi po rana krew i czekam na wyniki... może czegoś się dowiem na wieczornym obchodzie ...
 
Do góry