reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie Bhcg po poronieniu..:(

Ilona40

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
23 Maj 2020
Postów
39
Kochane dziewczyny..
Wcześniej pisałam o swoim poronieniu w 8tc...Po dwóch tyg miałam kontrolne szpitalu .. niby wszystko ok, oprócz torbieli na prawym jajniku.. W piątek tj 22.05 milam kontrolne badania ... dzisiaj mój gin. dzwonił do mnie ,że muszę zjawić się u niego na wizycie i to szybko... bo to już 3 tydz po poronieniu a beta wysoka - 102 . Wiec wskoczyłam w samochód i na wizytę. Jutro mam się stawić w szpitalu od rana, dostałam skierowanie na oddział ... Jestem podłamana :( czekam mnie być może zabieg czyszczenia.. a tak się cieszyłam , że wszystko samoczynnie się oczyściło ...Jak to jest w końcu z tą betą? Czy u Was dziewczyny też tak długo się trzymał wysoki wynik?
 
reklama
Dzięki :) torbiel zrobiła mi się pomiędzy pierwszym poronieniem tj. 18.03 a drugim. 14.05 się dowiedziałam że je mam na obu jajnikach jedna ok 6 cm ... Na kolejnej wizycie dowiedziałam się że oprócz torbieli jestem w ciąży pozamacicznej.
Jesteśmy w kontakcie :)
O rany... ale kogel mogiel u Ciebie. Nie martw się , na pewno wszystko będzie ok!. Tylko tak musimy myśleć . Ja drugi dzień na yasmin, zobaczymy po dwóch tyg bo tedy ide na kontrol. Trzymaj się dzielnie!
 
reklama
Hej Dziewczyny , już trochę czasu upłynęło od mojego ostatniego wspisu. Przypomnę tylko ze trzy tyg po poronieniu , które miałam 5 maja moja beta była nadal wysoka (102) , potem okazało się ,że mam torbiel najpierw 2,8cm , po tygodniu już 6cm... Znowu szpital itd . Teraz już od dwóch tyg biorę Yasmin na wyciszenie torbieli , ale w między czasie byłam u swojego gin bo bardzo źle się czułam to tabletkach. Dzięki Bogu organizm się trochę unormował i przestały w mojej głowie „ latać helikoptery”. Ale pisze ponieważ dostałam znowu skierowanie na krew aby sprawdzić bHcg ... i dzisiaj odebrałam wyniki... to już 5 tyg i 3 dni po poronieniu a beta 11..:( do tego wszystkiego od wczoraj mam krwawienia ... być może to prze tabletki... Kończę ich branie w środę 17.06... i dopiero po ich odstawieniu powinnam krwawić ... Już sama nie wiem
Co myśleć i co robić ...🤷‍♀️... Mój gin na urlopie ... a wizytę mam dopiero 25.06... tylko usiąść i płakać ...:(
 
Hej Dziewczyny , już trochę czasu upłynęło od mojego ostatniego wspisu. Przypomnę tylko ze trzy tyg po poronieniu , które miałam 5 maja moja beta była nadal wysoka (102) , potem okazało się ,że mam torbiel najpierw 2,8cm , po tygodniu już 6cm... Znowu szpital itd . Teraz już od dwóch tyg biorę Yasmin na wyciszenie torbieli , ale w między czasie byłam u swojego gin bo bardzo źle się czułam to tabletkach. Dzięki Bogu organizm się trochę unormował i przestały w mojej głowie „ latać helikoptery”. Ale pisze ponieważ dostałam znowu skierowanie na krew aby sprawdzić bHcg ... i dzisiaj odebrałam wyniki... to już 5 tyg i 3 dni po poronieniu a beta 11..:( do tego wszystkiego od wczoraj mam krwawienia ... być może to prze tabletki... Kończę ich branie w środę 17.06... i dopiero po ich odstawieniu powinnam krwawić ... Już sama nie wiem
Co myśleć i co robić ...[emoji2368]... Mój gin na urlopie ... a wizytę mam dopiero 25.06... tylko usiąść i płakać ...:(

Po prostu poczekać. Jednym spada szybciej innym wolniej. Sprawdziłas i masz już 11. Po prostu spokojnie czekaj. Poronienia i ciążę to dobre lekcje cierpliwości.
 
Ostatnia edycja:
Po prostu poczekać. Jednym spada szybciej innym wolniej. Sprawdziłam i masz już 11. Po prostu spokojnie czekaj. Poronienia i ciążę to dobre lekcje cierpliwości.
Oj tak ... to jest dopiero lekcja cierpliwości ... Poczekam jeszcze z dobry tydzień i zrobie ostatnią betę... jak już będzie poniżej 11... to dam sobie spokój ...
 
reklama
Do góry