reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysokie ciśnienie w 5 miesiącu ciąży.

Dołączył(a)
20 Lipiec 2016
Postów
5
Bylam wczoraj na wizycie u Pana Dr. I przepisal mi Dopegyt 3x1 bo mialam wysokie cisnienie 160/96. Dziewczyny czy rodzilyscie naturalnie czy cc z wysokim cisnieniem? I jeszcze jedno moje pytanie do was lekarz mowi ze raczej bedzie dziewczynka ale dobrze nie widzi bo lozysko przyslania. Jestem w 17 tyg. Czy to normalne ze lozysko przyslania dzidziusia czyli co jest na scianie przedniej jak przyslania ???
 
reklama
Ja ze skokami cisnienia (termin 8.09) mialam miec cc w drugiej pol. sierpnia. Cisnienie nagle z dnia na dzien unormowalo sie i urodzilam SN 12.09 zdrowego silnego chlopaka 4020 gram.
Tak wiec nie martw sie na zapas. Teraz najwazniejsze, abys sie nie denerwowala i cisnienie spadlo do odpowiedniego poziomu.
 
Ja przy cisnieniu 220/100 mialam oczywiscie cc, a pozniej szybko oiom, wysokei cisnienie jest bardzo niebezpieczne dla dzidziusia, moze sie łozysko odkleic, musisz niestety teraz cały czas kontrolować cisnienie czy zbyt nie rosnie.
 
Do góry