reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie tętno na ktg 34 tc

kulkaMM

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Lipiec 2012
Postów
808
Dziewczyny mam problem.... dr zaakceptował moje ktg jednak w pon czeka mnie powtórka. Z córka ciąża przebiegła książkowo i urodziłam idealnie w terminie zdrowa duża córeczkę. Teraz sie martwię bo zwykle najpierw mam ktg potem wizytę a teraz miałam wizytę a potem ktg nie mialam możliwości dopytania dr co jest grane. Mianowicie tętno małego było cały czas miedzy 140-160 i kulka skoków do 180. Martwię sie w pon czeka mnie powtórka ale chyba osiwieje do tego czasu.
Denerwuje sie w pon kończę 35 tc i mam juz jakies zwapnienia na łożysku wiec zapowiada sie ze nie dotrzymam do terminu. O czym moze świadczyć takie wysokie tętno malucha ?? W 30 tc miałam dopllera wszystko było ok. Ktg rownież dobre. Czy efekt moich nerwów mógł tak negatywnie wpłynąć na wyznik ktg ?? Z gory dzieki za odpowiedz.
 
reklama
Chyba nie masz się czym martwić. Norma to od 120 do 160 . Mój miał często 155-160 praktycznie na każdej wizycie. Wszystko zależy od tego co robi dziecko , jeśli jest ruchliwe będzię wyższe. A te skoki na 180 to pewnie jego bardzo gwaltowne ruchy.
 
Myślę, że nie musisz się martwić. Mój mały też miał wyższe tętno i u mnie to miało zazwyczaj związek z moim stresem. Może też byłaś poddenerwowana i udzieliło się maluchowi. Gdyby cały czas utrzymywało się na poziomie 180 to wtedy byłoby to niepokojące. Bądź spokojna :)
 
Za wysokie tetno jest wtedy jak jest caly czas poeyzej 180 i wyzej. Jesli masz tylko skoki do180 to najpewniej ono skacze wtedy kiedy maluch sie rusza. :) glowa do góry nie masz powodu do obaw
 
Do góry