reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wysokie TSH po ciąży biochemicznej, a starania

Ale nam tu nie musisz tłumaczyć, że ciąże czasami nie przebiegaja prawidłowo. Tyle, ze nie kazde takie poronienie to biochem.

A co do TSH, to byłabym ostrożna w rzucaniu twierdzeniami, ze TSH powyzej 4 jest przyczyną. Sama takie miałam w 1 ciązy i bez problemu dotarlam do 2 trymestru. Wiadomo, że warto TSH zbić jak najnizej, ale wiele kobiet ma niedoczynność, ktora wychodzi w ciązy.

Zwieksza Ci pewnie dawkę euthyroxu i zobaczysz. Ja obie ciąże na euthyroxie mialam, odstawilam niedawno dopiero.
Najpewniej TSH było jedną z przyczyn :/
Jeżeli mogę zapytać jakie dawki brałaś przy wyższym TSH i po jakim czasie widziałaś poprawę w wynikach ?
We wtorek mam Endo, ale już na teleporadzie zmieniła dwie różne i mam brać przemiennie
 
reklama
Najpewniej TSH było jedną z przyczyn :/
Jeżeli mogę zapytać jakie dawki brałaś przy wyższym TSH i po jakim czasie widziałaś poprawę w wynikach ?
We wtorek mam Endo, ale już na teleporadzie zmieniła dwie różne i mam brać przemiennie
Brałam 50 cały czas, tylko u mnie po miesiącu juz było w okolicach 1.
 
Droga Seremida,
Nie mam obowiązku przesyłać całej dokumentacji medycznej.
Moje pytanie na forum nie dotyczyło spekulacji na temat czy ciąża biochemiczna jest do 6 tygodnia czy do 8. Moja nie rozwijala się prawidłowo i dotrwałam do 8 tygodnia. Nie zawsze wszystko przebiega książkowo i naukowo.
Dla Pani ciekawości najpierwej miałam podejrzenie ciąży pozamacicznej, później szczęście w nieszczęściu okazało że wszystko jest na swoim miejscu i albo ciąża się rozwinie i potrzebuje czasu co wg badań bety nic na to nie wskazywało albo samoistnie organizm się oczyści. W moim przypadku sam się oczyścił bez ingerencji lekarzy.
Pozdrawiam serdecznie ❤️

Temat zostal rozpoczety, wiec go kontynuowalam. Nie musisz sie nikomu tlumaczyc 😉
 
Do góry