reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wysokie TSH w 6 tygodniu ciąży

Klaudia278

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam wszystkie mamy ♡ pisze do Was ponieważ mam pewne obawy. Jestem w 7 tygodniu ciąży, w 6 tc odebrałam wyniki i zaskoczył mnie wynik TSH bo wynosił aż 5,55. Aktualnie biorę już Euthyrox dawkę 50, we wtorek termin u Endokrynologa. Czy ktoraś z mam, miala podobną sytuację i urodziła zdrową dzidzię? Czuje sie zrozpaczona, strasznie się boję i w głowie nie mam nic innego. Staraliśmy się o dzidzię, jedno poronienie mam za sobą, nie wiem czemu żaden z lekarzy nie wpadł na zbadanie tarczycy wcześniej...

reklama

Martyś4

Rozwiązania
3
Nie martw się na zapas, na początku miałam tsh 5,7, leki zaczęłam brać dopiero w 10 tygodniu, teraz jestem w 20 i z dzidzia wszystko jest w porządku

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Witam wszystkie mamy ♡ pisze do Was ponieważ mam pewne obawy. Jestem w 7 tygodniu ciąży, w 6 tc odebrałam wyniki i zaskoczył mnie wynik TSH bo wynosił aż 5,55. Aktualnie biorę już Euthyrox dawkę 50, we wtorek termin u Endokrynologa. Czy ktoraś z mam, miala podobną sytuację i urodziła zdrową dzidzię? Czuje sie zrozpaczona, strasznie się boję i w głowie nie mam nic innego. Staraliśmy się o dzidzię, jedno poronienie mam za sobą, nie wiem czemu żaden z lekarzy nie wpadł na zbadanie tarczycy wcześniej...
Spokojnie, skoro bierzesz juz leki to tsh na pewno zacznie spadać nie masz co sie martwic na zapas
Ja w 9tc dopiero badalam i wyszlo mi podobne bo mialam 5,32 ale dzieki braniu euthyroxu najpierw dawki 50 potem 75 spadło w 4tygodnie do 2,47. Teraz biore dawke 100 i niedlugo bede powtarzac badanie
Moge ci poradzic zebys przed wizyta u endokrynologa zrobila sobie komplet badan ft3, ft4, anty tpo i anty tg bo endo i tak cie na to skieruje wiec lepiej isc od razu z calym zestawem

Klaudia278

Rozwiązania
0
Spokojnie, skoro bierzesz juz leki to tsh na pewno zacznie spadać nie masz co sie martwic na zapas
Ja w 9tc dopiero badalam i wyszlo mi podobne bo mialam 5,32 ale dzieki braniu euthyroxu najpierw dawki 50 potem 75 spadło w 4tygodnie do 2,47. Teraz biore dawke 100 i niedlugo bede powtarzac badanie
Moge ci poradzic zebys przed wizyta u endokrynologa zrobila sobie komplet badan ft3, ft4, anty tpo i anty tg bo endo i tak cie na to skieruje wiec lepiej isc od razu z calym zestawem
Na badania wybieram się jutro, wizyta we wtorek, trochę mnie uspokoiłyście. Naczytałam się jak zwykle w internecie i tylko sobie stracha napędziłam. Byłam już u jednej endokrynolog kilka dni temu, to tylko się dowiedzialam ze najwazniejszy jest pierwszy trymestr, ze mogłam dziecku zaszkodzić ale wiecej mi nie wytłumaczy bo nie ma czasu, kochane NFZ, we wtorek idę już prywatnie, Pani juz przez telefon mi powiedziała z jakimi wynikami mam przyjść. Oby było dobrze :(

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Na badania wybieram się jutro, wizyta we wtorek, trochę mnie uspokoiłyście. Naczytałam się jak zwykle w internecie i tylko sobie stracha napędziłam. Byłam już u jednej endokrynolog kilka dni temu, to tylko się dowiedzialam ze najwazniejszy jest pierwszy trymestr, ze mogłam dziecku zaszkodzić ale wiecej mi nie wytłumaczy bo nie ma czasu, kochane NFZ, we wtorek idę już prywatnie, Pani juz przez telefon mi powiedziała z jakimi wynikami mam przyjść. Oby było dobrze :(
Rozumiem twoj strach bo tak samo sie naczytalam jak zobaczylam swoje wyniki ale spokojnie, leki na pewno zadzialaja i wszystko bedzie ok po prostu bedziesz musiala pewnie co miesiąc kontrolowac tsh zeby wiedziec jak z dawką

Klaudia278

Rozwiązania
0
Rozumiem twoj strach bo tak samo sie naczytalam jak zobaczylam swoje wyniki ale spokojnie, leki na pewno zadzialaja i wszystko bedzie ok po prostu bedziesz musiala pewnie co miesiąc kontrolowac tsh zeby wiedziec jak z dawką
Zastanawiam się czy po prostu nieleczona niedoczynność do 6 tygodnia, mogła już zaszkodzić maluszkowi, pewnie lekarz mi odpowie na to pytanie we wtorek, ale do wtorku to ja chyba oszaleje...

Kaamilaaa

Rozwiązania
1
Zastanawiam się czy po prostu nieleczona niedoczynność do 6 tygodnia, mogła już zaszkodzić maluszkowi, pewnie lekarz mi odpowie na to pytanie we wtorek, ale do wtorku to ja chyba oszaleje...
Twoj stres teraz moze chyba wyrządzić wiecej zlego niz to tsh tak jak mowie ja badalam pierwszy raz w 9tc i lekarze kazali sie nie zamartwiac bo wszystko jest z dzieckiem dobrze i u ciebie tez tak bedzie
No i powiem ci ciekawostkę - chodzilam do prywatnej gin i dostalam od niej skierowanie na badania prenatalne na nfz wlasnie ze wzgledu na wynik tsh i stwierdzona niedoczynność. Podpytaj, bo w tym przypadku powinno i tobie sie należeć

Klaudia278

Rozwiązania
0
Twoj stres teraz moze chyba wyrządzić wiecej zlego niz to tsh tak jak mowie ja badalam pierwszy raz w 9tc i lekarze kazali sie nie zamartwiac bo wszystko jest z dzieckiem dobrze i u ciebie tez tak bedzie
No i powiem ci ciekawostkę - chodzilam do prywatnej gin i dostalam od niej skierowanie na badania prenatalne na nfz wlasnie ze wzgledu na wynik tsh i stwierdzona niedoczynność. Podpytaj, bo w tym przypadku powinno i tobie sie należeć
Dziękuję bardzo za odpowiedź ♡ jestem duuuzo spokojniejsza. Byle do wtorku. ;)

Klaudia278

Rozwiązania
0
Ba
Badałam dziś TSH po 2 tygodniach i wynosi 1,33 ♡ nie wiem skad ten skok, ale bardzo się ciesze.

reklama
reklama
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
B Wysokie TSH Staramy się 9
Anastazja28 Wysokie TSH! POMOCY!!! Potrzebuję porady 18
Kaamilaaa Wysokie TSH w ciąży Potrzebuję porady 6
U Wysokie TSH w ciąży. Ciąża, poród, połóg 38
W wysokie TSH Potrzebuję porady 25
W TSH wysokie wykryte w ciąży Potrzebuję porady 8
Izkawalizka Wysokie mamy Potrzebuję porady 7
A Wysokie DFI męża Potrzebuję porady 0
W Bardzo wysokie przeciwciala anty-tg ,pomocy Archiwum BB spotkań ze specjalistami 6
I Wysokie Bhcg po poronieniu..:( Ciąża po poronieniu 50
K Wysokie wolne beta hcg BB położna radzi mamom 14
bleucoco Wysokie ciśnienie w ciąży i wskaźnik pulsacji (PI). Pomożecie? Ciąża, poród, połóg 1
A Zbyt wysokie beta-hcg Potrzebuję porady 11
Margola1986 Wysokie bhcg Potrzebuję porady 15
Tysiek991 Bardzo wysokie anty TPO Potrzebuję porady 11
K Podwyższone (NT) -2,80mm Potrzebuję porady 28
A Wysokie CRP w 22 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 5
A Wysokie crp w 22 tygodniu ciąży Potrzebuję porady 9
P WYSOKIE HCG Potrzebuję porady 29
A Wysokie Beta HCH w 6 tc Potrzebuję porady 33
niepewna26 Hcg 6 tc. Czy nie za wysokie? BB położna radzi mamom 0
Ania0306 Wysokie ciśnienie Potrzebuję porady 18
U Wysokie beta Hcg Ciąża, poród, połóg 19
R Wysokie cisnienie, a nerwica. Potrzebuję porady 16
R Wysokie cisnienie, a nerwica.q Ciąża, poród, połóg 0
K wysokie komórki NK Staramy się 2
S Wysokie wolne beta hcg BB położna radzi mamom 21
Ansure Wysokie FSH Staramy się 4
K Wysokie tętno na ktg 34 tc Potrzebuję porady 4
Heda Nadczynność tarczycy, wysokie ciśnienie w ciąży Ciąża, poród, połóg 10
A Wysokie beta hcg Ciąża, poród, połóg 10
noemi2013 wysokie ciśnienie w 5 miesiącu ciąży. Ciąża, poród, połóg 3
N Wysokie D-dimery Potrzebuję porady 9
M Za wysokie,przekraczające normy Beta hCG ;( Potrzebuję porady 4
A nadciśnienie i wysokie tetno w ciazy Potrzebuję porady 9
W Duże czyli wysokie Duże jest piękne 29
K Zbyt wysokie żelazo, ale za niska feerytyna?!?! Porady - rozwój i zdrowie dzieci 0
madzia81 Wysokie ASO-paciorkowiec pomocy!! Zdrowe dziecko 11
L Wyniki TSH Staramy się 7
Z Podwyższone TSH w ciąży Potrzebuję porady 12
P TSH- już jestem głupia, doradźcie Staramy się 33
Tulcia Progesteron, tsh Potrzebuję porady 9
Graża2020 Niedoczynność Tarczycy 4 Tydzień ciąży TSH 3,70 Potrzebuję porady 4
L Tsh w 2 trymestrze Ciąża, poród, połóg 13
M Tsh 1trymestr Potrzebuję porady 4
Straciatella Niskie TSH w ciąży Ciąża, poród, połóg 8
zgredzus Bardzo niskie TSH Staramy się 3
A TSH w II trymestrze ciąży Potrzebuję porady 11
Dudusia92 TSH Potrzebuję porady 32