reklama
 1. Uwaga!

  Dziś w nocy (z soboty na niedzielę) strona babyboom.pl nie będzie dostępna przez około 1 - 2 godziny. Musimy przenieść nasze serwery do innego budynku w serwerowni z której korzystamy od kilku lat. Zrobimy wszystko, żeby ten proces zajął jak najmniej czasu, ale wykorzystamy też tę okazję, żeby przyspieszyć serwery i zwiększyć bezpieczeństwo strony. Planujemy wyłączyć stronę o północy.

  Zamknij powiadomienie

wysokość zasiłku chorobowego, macierzyńskiego i pensji na urlopie wypoczynkowym

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez anirolak, 20 Maj 2011.

 1. anirolak

  anirolak Początkująca w BB

  dzień dobry Pani

  Mam umowę na czas nieokreślony i pensję w wysokości: do października 2010 - 2600 brutto i w listopadzie 2010 - 2900 brutto.
  Od grudnia 2010 na zasadzie ankesu do umowy jestem oddelegowana do pracy za granicą i moje zarobki: grudzień 2010 - 2400 euro brutto, od stycznia tego roku - 2100 brutto + dodatki (ok. 700 euro brutto). Aneks ten obowiązuje do grudnia 2011.
  Obecnie jestem w 4 miesiącu ciąży i od czerwa chciałabym pójść na zwolnienie lekarskie. I tutaj moje pytania: w jakiej wysokości przysługuje mi zasiłek chorobowy, macierzyński i urlop wypoczynkowy, na który chciałabym pójść od razu po macierzyńskim. Czy jeśli pracodawca zaproponuje mi rozwiązanie tego aneksu z dniem pójścia na chorobowe (przejdę wtedy na umowę krajową z pensją 2900 brutto) to będzie to dla mnie korzystne?
  Z góry dziękuję za odpowiedź.
   
 2. reklama

Poleć forum