reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystająca szyjka macicy

M

Malinka30

Gość
Cześć dziewczyny, jestem w 12t pierwszej ciazy i od jakiegoś czasu zaobserwowałam, ze gdy rozchylam wargi sromowe mniejsze widoczna jest główka szyjki macicy. Czy to coś normalnego, czy tez tak miałyście? Wizytę gin mam za kilka dni, wiec wszystko się wyjaśni, ale trochę się tym zmartwiłam. Z góry dziękuje za odp.
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 12t pierwszej ciazy i od jakiegoś czasu zaobserwowałam, ze gdy rozchylam wargi sromowe mniejsze widoczna jest główka szyjki macicy. Czy to coś normalnego, czy tez tak miałyście? Wizytę gin mam za kilka dni, wiec wszystko się wyjaśni, ale trochę się tym zmartwiłam. Z góry dziękuje za odp.
Możesz co najwyżej wyczuwac ujście szyjki a nie żadną główkę. Poza tym po co tam grzebiesz?
 
Nie rozumiem dziewczyny czemu Was tak oburza to grzebanie? Może to nie było żadne grzebanie tylko rutynowa kontrola - warto sprawdzać stan swoich narządów. A może wyczuła to podczas masturbacji, bo kto jej zabroni?
 
Tak mnie to zszokowało, ze aż sobie musiałam sprawdzić.
Poniżej cytat:

Ciekawe, czy wiesz jak ona wygląda?
Założę się, że nie. Szyjka znajduje się na samym końcu pochwy, co oznacza, że niełatwo ją zobaczyć, nawet kucając nad lusterkiem. Ale, naturalnie, dysponując odpowiednimi narzędziami możesz to zrobić. Potrzebujesz tylko latarki, lusterka, wziernika oraz odrobiny odwagi.


Jeśli nadal autorka twierdzi, ze widzi szyjkę macicy NA ZEWNĄTRZ to ja sugeruje jak najszybsza wizytę w szpitalu.
Jeśli autorka widzi ja w ŚRODKU to ja podziwiam za odwagę, ciekawość i umiejetność użycia wziernika...
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem w 12t pierwszej ciazy i od jakiegoś czasu zaobserwowałam, ze gdy rozchylam wargi sromowe mniejsze widoczna jest główka szyjki macicy. Czy to coś normalnego, czy tez tak miałyście? Wizytę gin mam za kilka dni, wiec wszystko się wyjaśni, ale trochę się tym zmartwiłam. Z góry dziękuje za odp.
Domyślam się o czym mówisz. To co widzisz, ta powiedzmy kulka na wierzchu to nie jest szyjka.[emoji1] Szyjki nie zobaczysz niestety albo i stety. Ona jest gleboko. Będąc w ciąży nie ryzykowalabym samosprawdzania/ samobadania szyjki lepiej zostawić te robote lekarzowi.
 
Do góry