reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystający brzuch po lewej stronie

Dołączył(a)
17 Październik 2016
Postów
6
Mój 9-miesięczny synek ma wystający brzuszek z lewej strony, taki twardy. Jak zje to brzuszek jest ładny okrągły. Wydaje mi sie ze zawsze tak było, u lekarza byliśmy dwa miesiące temu z grypą i nic nie mówiła lekarka. Zastanawiam sie czy to po prostu takie ułożenie narządów u niemowlaka czy moze to przez krzywicw. Mały Nie ma żadnych dolegliwości bólowych, tylko lekką krywice bo brzuszek miał dość rozlany ale po suplementacji witaminą D juz jest ładny, pozostała jeszcze bruzda miedzy mostkiem a zebrami. Czy ten wystający brzuch z lewej strony to przez nadmiar lub niedobór witaminy?
 
reklama
Ja bym poszła na USG jamy brzusznej. Lepiej zrobić na wyrost, niż potem mieć pretensje do siebie że się odpowiednio szybko nie zareagowało. Są różne możliwe powody takiego czegoś, lepiej je wykluczyć.
 
Do góry