reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Sol, super wątek !!! też mam nadzieję, że się rozkręci :tak:
JOL - jak samopoczucie???? Mi sie nic nie chce:zawstydzona/y: Mgła za oknem i tak jakos do d***:wściekła/y:
Nie cierpie jesieni takiej szarej i mglistej...bleeee
Boze...do tego u moich rodziców maluja klatke i smierdzi farba, a na dodatek rano pomalował facet drzwi moich rodziców i musza byc otwarte...wyobrazacie to sobie - siedze przy otwartych drzwiach na parterze, do tego smród i zimno, bo drzwi od klatki otwarte na ościerz.....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam Kochane:happy:
Sol super pomysł z wątkiem:happy:
Ja nadal u Mamy. Dzisiaj mają coś robić u nas z tym zalaniem... Poza tym na dniach ma być decyzja o kredycie... Ale to Teść na razie się stara... Jakoś mam złe przeczucie:-( No i szukamy mieszkania.
Mdłości nadal mnie męczą... A Wy jak się czujecie pod względem objawów????

No i to co przyjemne to brzusio się zaokrąglił :-):-):-):-) Tylko strasznie swędzi:-( Podrapałam i mi się jakieś uczulenie zrobiło... Teraz smaruje oliwką ale swędzi i tak strasznie...

Lecę jakieś śniadanie ogarnąć bo coś głodni jesteśmy...

Ale fajny ten wątek... :-D
 
Witam Kochane:happy:
Sol super pomysł z wątkiem:happy:
Ja nadal u Mamy. Dzisiaj mają coś robić u nas z tym zalaniem... Poza tym na dniach ma być decyzja o kredycie... Ale to Teść na razie się stara... Jakoś mam złe przeczucie:-( No i szukamy mieszkania.
Mdłości nadal mnie męczą... A Wy jak się czujecie pod względem objawów????

No i to co przyjemne to brzusio się zaokrąglił :-):-):-):-) Tylko strasznie swędzi:-( Podrapałam i mi się jakieś uczulenie zrobiło... Teraz smaruje oliwką ale swędzi i tak strasznie...

Lecę jakieś śniadanie ogarnąć bo coś głodni jesteśmy...

Ale fajny ten wątek... :-D
U mnie Kochana zadnych objawów oprócz ciągniecia brzusia i ogroomnych cycolków:-D:-D:-D Rano tylko musze cos wchłonąc bo mój żołądek niedomaga, ale jak sie najem to super....
Wstawiaj no zdjatko brzusia!!!! Czekamy:tak::tak::tak:
No i Kochana &&&&&&&&&&& za kredyt i mieszkanko!!!!!!
MARYLKA, EWCIA, EWELINKA, MAJECZKA,KYRA i Wszystkie ciężarówki które pominełam - gdzie jesteście??????
SOL - kochana brzusio przesliczniusi!!!!
 
Ostatnia edycja:
monisia - daj im się obudzić :-D Jeszcze mogły nie widzieć gdzie uciekłyśmy :tak:

misia - smaruj kremem nawilżającym a nie oliwką - bo oliwki lubią uczulać :-p a swędzi bo masz przesuszoną skórę i prawdopodobnie masz lekkie odwodnienie organizmu :tak:

Cieszę się dziewczyny że wam się pomysł podoba :tak: Musiałam dostać pozwolenie od Eli żeby wątek nie trafił do któregoś wspólnego wora przez przypadek a już poprosiłam admina o możliwość i tu moderowania was bo tu nie mam możliwość moderowania póki co :-p Ale powolutku :tak: W sumie będę miała więcej roboty jako mod ale dla was warto :-D

A tak bezczelnie skopiuję bo mi się dwa razy pisać nie chce :-p
A wczoraj wieczorem pojechałyśmy z moją siostrą, mamą i dziewczynkami na zakupy do Cherookie - moja mama się uparła że kupi dziewczynkom płaszcze jesienne. Wiec Karola prócz płaszczyka dostała jeszcze 4 pary rajstop i kucyka pony Ehh... babcia. A jak wracałyśmy to siorka nie pozwoliła mi nieść tylko nas pod same drzwi odprowadziła Ostatnio w ogóle zaczęła zachowywać się nie jak ona Dziwne uczucie mieć siostrę nagle po 24 latach wojen Prawdę mówiąc to chwilami nie wiem jak się zachować bo to dla mnie coś zupełnie nowego. Ona jest zwyczajnie ... miła Trzy lata temu zyskałam siostrę w postaci szwagierki chociaż ona jest już po czterdziestce - super się dogadujemy - w sumie częściej gadamy niż ona z M. A teraz nagle moja siostra zmieniła do mnie nastawienie o 180 stopni i nagle mam moją siostrę. Bo w sumie to Martusia choć przyrodnia od urodzenia była moim skarbikiem siostrzanym choć tylko przyrodnią.

Spadam robić śniadanie i spadam do sklepu po kurczaka na obiadek bo dzisiaj ślubny zamówił sobie chińszczyznę A że małą zabiera teściowa to sobie może gdzieś dzisiaj wyjdziemy z okazji tej naszej małej skórzanej rocznicy :-)
 
monisia - daj im się obudzić :-D Jeszcze mogły nie widzieć gdzie uciekłyśmy :tak:

misia - smaruj kremem nawilżającym a nie oliwką - bo oliwki lubią uczulać :-p a swędzi bo masz przesuszoną skórę i prawdopodobnie masz lekkie odwodnienie organizmu :tak:

Cieszę się dziewczyny że wam się pomysł podoba :tak: Musiałam dostać pozwolenie od Eli żeby wątek nie trafił do któregoś wspólnego wora przez przypadek a już poprosiłam admina o możliwość i tu moderowania was bo tu nie mam możliwość moderowania póki co :-p Ale powolutku :tak: W sumie będę miała więcej roboty jako mod ale dla was warto :-D

A tak bezczelnie skopiuję bo mi się dwa razy pisać nie chce :-p
A wczoraj wieczorem pojechałyśmy z moją siostrą, mamą i dziewczynkami na zakupy do Cherookie - moja mama się uparła że kupi dziewczynkom płaszcze jesienne. Wiec Karola prócz płaszczyka dostała jeszcze 4 pary rajstop i kucyka pony Ehh... babcia. A jak wracałyśmy to siorka nie pozwoliła mi nieść tylko nas pod same drzwi odprowadziła Ostatnio w ogóle zaczęła zachowywać się nie jak ona Dziwne uczucie mieć siostrę nagle po 24 latach wojen Prawdę mówiąc to chwilami nie wiem jak się zachować bo to dla mnie coś zupełnie nowego. Ona jest zwyczajnie ... miła Trzy lata temu zyskałam siostrę w postaci szwagierki chociaż ona jest już po czterdziestce - super się dogadujemy - w sumie częściej gadamy niż ona z M. A teraz nagle moja siostra zmieniła do mnie nastawienie o 180 stopni i nagle mam moją siostrę. Bo w sumie to Martusia choć przyrodnia od urodzenia była moim skarbikiem siostrzanym choć tylko przyrodnią.

Spadam robić śniadanie i spadam do sklepu po kurczaka na obiadek bo dzisiaj ślubny zamówił sobie chińszczyznę A że małą zabiera teściowa to sobie może gdzieś dzisiaj wyjdziemy z okazji tej naszej małej skórzanej rocznicy :-)
Tak kochana pewnie jeszcze spią, ale z naszym zapedem beda miały co nadrabiac:-p
No i udanej rocznicy;-)
SOL - mysle ze nagietkowym mozna smarowac:) Mam racje????
 
Monisia u mnie podobnie plus mdłości i zgaga ostatnio... Ciągle bym spała...
A brzuszek wkleję ale na razie jestem u Mamy i nie mam jak bo aparat w domu:-(

A właśnie dziewczyny co mogę na zgagę używać?? Prócz picia mleka??
 
Monisia u mnie podobnie plus mdłości i zgaga ostatnio... Ciągle bym spała...
A brzuszek wkleję ale na razie jestem u Mamy i nie mam jak bo aparat w domu:-(

A właśnie dziewczyny co mogę na zgagę używać?? Prócz picia mleka??
Ja jak byłam z Zuza w ciązy na zgage jadłam migdały:tak:No i herbatke z imbirem polecam:tak:
Chyba sie załamie - dosc ze smierdzi z klatki farba to se fachowiec jeszcze fajke zapalil...wrrrrrr:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
A z takich gorszych objawów..moja twarz i dekold wyglądaja jak u dorastającej dziewczyny - usypane krostami...wrrrr...nawet w okresie dojrzewania tak nie miałam...zawsze twarz gładka, a teraz.....
 
Ostatnia edycja:
JESTEM I JA
ZNALAZŁAM LINK

jutro dzień nauczyciela, próbuję posklejać jakąś mowę ale kiepskawo mi idzie ...
że też muszę być przewodniczącą RR ....

miłego dnia życzę :)
 
reklama
JESTEM I JA
ZNALAZŁAM LINK

jutro dzień nauczyciela, próbuję posklejać jakąś mowę ale kiepskawo mi idzie ...
że też muszę być przewodniczącą RR ....

miłego dnia życzę :)
Witaj Kochana!!!!!
Zycze weny!!!
Ale tu milusio na tym watku:)))))
MARY - Kochana czekamy na Ciebie ,- no i prosze ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!
 
Do góry