reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

reklama
Taddddddaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm

sk_tygrysek_d.jpg

:-d:-d:-d:-d:-d


Monisia
, maść cynkowa się kłania ;)))
Ja na szczęście mam gładziutką buzię, jak zawsze :-D
 
Ostatnia edycja:
Sol wątek superowy strzał w 10 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewelina jesteś niesamowita jak zwykle :)
dobra to kto mi przyniesie bólke złodką z marmoladą albo jabułkiem i do tego szaszłyka ???
nic mi sie niechce :((((((((((((((
 
Taddddddaaaaaaaaaaaammmmmmmmmm

Zobacz załącznik 291588

:-d:-d:-d:-d:-d


Monisia, maść cynkowa się kłania ;)))
Ja na szczęście mam gładziutką buzię, jak zawsze :-D
Kochana ja mam swoja kosmetyczna masc z cynkiem i róznymi naturalnymi składnikami, ale nie bardzo pomaga, co zniknie to wychodzi obok :((((( W sumie jestem kosmetyczka wiec naprawde dbam o cere szczególnie teraz, ale nic za bardzo nie daje rady:(((((
No i dobrze ze Jesteście :)))))
MARYLUŚ -buziol :*
 
Ostatnia edycja:
Marylka, proszę...:-D:-D:-D:-D

4805d00f591da_440.jpgdrozdzowka_z_marmolada.jpg


Monisia, czyli musisz to przetrwać niestety, czasem w ciąży tak bywa...dbaj o cerę by łagodzić wykwity, albo może idź do dermatologa, może można coś stosować mocniejszego w ciąży?
 
Czesc kochane :):)
Sol- ale żeś zrobiła niepodziankę :p:p:p pomysł super :):):)
Ja dzisiaj tylko z doskoku troche mam na głowie i nie wiem od czego zacząć a czasu coraz mniej :/:/:/
 
monisia - ja miałam też koszmar przy Karoli - włosy rwałam sobie garściami przez całą ciążę i te krosty :dry: Trzeba przeżyć pierwszy trymestr, potem zacznie łagodnieć :tak:

misia - na zgagę - próbuj wszystkiego co polecają bo musisz utrafić w swoje :tak: Mi teraz pomaga mleko a przy Karoli nic nie działało :sorry:

mary - zapraszamy jak najszybciej :tak:

marylka - tez mam niechciaja skrajnego :-p


No to już się nie martwię o to że nie będziecie tu pisały :-D
Spadam jeść i do sklepu :-p
 
reklama
Do góry