reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Dobra dziewuszki - lecę polować na duży papier ryżowy do sajgonek :-D
Trzeba jakoś ładnie uczcić te trzy lata po ślubie :-D
Wpadnę wieczorkiem :tak: A tymczasem :-D
 
reklama
Kochana ja mam swoja kosmetyczna masc z cynkiem i róznymi naturalnymi składnikami, ale nie bardzo pomaga, co zniknie to wychodzi obok :((((( W sumie jestem kosmetyczka wiec naprawde dbam o cere szczególnie teraz, ale nic za bardzo nie daje rady:(((((
No i dobrze ze Jesteście :)))))
MARYLUŚ -buziol :*
ja też mam ale na szyi i dekolcie a dzis mi taki wulkan na szyi wyskoczył ze asz mnie szyja boli - masakra jakaś
Marylka, proszę...:-D:-D:-D:-D

Zobacz załącznik 291592Zobacz załącznik 291593


Monisia, czyli musisz to przetrwać niestety, czasem w ciąży tak bywa...dbaj o cerę by łagodzić wykwity, albo może idź do dermatologa, może można coś stosować mocniejszego w ciąży?
dzieki zapomniałaś o wodzie z ogórków ale wybaczam :) moja babiczka dzis ogórkową robi :) mniammmmmmmmmm i tak mi smaka narobiłaś że ide po drożdżówke nie ma to tamto

kurna ale macie tepo masakra nie ogarniam
 
Dziewczyny osobiście nie mam problemów z cerą ani w ciąży ,ani normalnie ,ale mimo wszystko dobrze czasem iść do kosmetyczki na jakiś piling bądź inny zabieg. Wiadomo ,że w ciąży pole do popisu jest ograniczone ,ale znajdzie się coś co na pewno chociaż złagodzi stan skóry.
Sol sto następnych długich lat pożycia ;-)
 
reklama
Do góry