reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

jaewa szuka domku i pewnie szykują się do tej wyprawy do Japonii
hope nie widziałam już jakiś czas

Dzięki dziewczyny :-) Nie znalazłam papieru :dry: chyba w Warszawie jak będę to będę musiała zajrzeć do sklepu z orientem bo coś mnie trafi w tych Kielcach :dry: zadupie kulturalne :-p A tymczasem spadam mielić mięsko i szykować te moje sajgonki :-D Niestety znowu mi się zaczyna akcja ciśnieniowa i słabo mi się robi od wczoraj. Nie mogę się spionizować i jak stoję to kręci mi się w głowie - jakbym na jakimś haju była :sorry: W każdym sklepie musiałam sobie albo kucać albo siadać na krzesłach/ławeczkach :-( Dobrze że mam fajne babeczki w sklepach to już wiedzą co i jak i nie ma problemu a jeszcze zagadają sympatycznie :-) Nie wiem jak ja dotrzymam do tego stycznia :-(

A ja teraz podpatruję staraczki - jak się tam rozgadały teraz to aż miło patrzeć :-) Chyba jednak im głupio było gadać przy nas :sorry:
 
reklama
Dziewczyny osobiście nie mam problemów z cerą ani w ciąży ,ani normalnie ,ale mimo wszystko dobrze czasem iść do kosmetyczki na jakiś piling bądź inny zabieg. Wiadomo ,że w ciąży pole do popisu jest ograniczone ,ale znajdzie się coś co na pewno chociaż złagodzi stan skóry.
Sol sto następnych długich lat pożycia ;-)
Kochana ja sama jestem kosmetyczka i mam wszystko co moze mi pomóc - wiadomo łagodzi, ale nie leczy niestety :(((( Podejrzewam ze to przez hormony wiec zewnetrzne leczenie nic nie da, a inne w ciązy odpada - ale wiadomo dla Skarbeczka moge sie strawic:)))))
 
monisia - a może kąpiele z rumiankiem Ci pomogą? Mi delikatnie łagodziły :tak: Po prostu zamiast myć buzię zwykłą wodą miałam napar z rumianku :-) Ew okłady z rumianku (gaza nasączona mocnym wywarem :tak: Nie powoduje plam w ciąży a jakoś tam działa :sorry: Lepsze to niż nic :-)


Karola właśnie sobie wyszła z babcią i M. Karola z babcią do babci a M do sklepu po papier ryżowy bo ja coś słaba dzisiaj :-(
 
Misia, ja trzymam kciuki za poród 30 kwietnia .... piękna data :-):-):-)
Sol, wszystkiego NAJ NAJ NAJ z okazji rocznicy ... bawcie się dobrze wieczorkiem :rofl2:
Szczęśliwa ... hehe ... ja też jakoś nie mogłam trafić do apteki po majty poporodowe :-D ale spokojnie zdążysz :tak: masz jeszcze całkiem sporo czasu ... na pranie też ;-) do stycznia to się jeszcze zdążą zakurzyć te ubranka ;-)
 
dzien dobry :)

fajnie, ze powstal nowy watek :D

Sol-
wszystkiego naj z okazji rocznicy.. :)
dbaj o siebie kochana i nie przemeczaj :) ide Was nadrobic.. tutaj przynajmniej to bedzie mozliwe :D

Szczesliwa- lo mamo. . Ty juz wyprawke szykujesz a jeszcze tak niedawno sie cieszylysmy z II kresek :D strasznie szybko czas leci :D

Marcepanek- super ze czujesz kopniaczki :D ja czekam i czekam i doczekac sie nie moge, ale to moja 1-sza ciaza, wiec pewnie kolo 20-ego tygodnia cos poczuje :D

Misia- mam nadzieje, ze nudnosci Ci szybko przejda... wiem jakie to uczucie bo w niedziele, bo weselu myslalam, ze umre przez caly poranek az do popoludnia... chyba za duzo jedzenia namieszalam na noc... straszne to bylo...

monisia - ja tez mialam problemy z cera..uzywalam sudocream'u i w miare mi to pomagalo ale najlepiej bylo po wizycie u kosmetyczki... :) wszystko mi ladnie poschodzilo i teraz jest ok... a juz przez chwile czulam sie jak nastolatka :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
monisia - a może kąpiele z rumiankiem Ci pomogą? Mi delikatnie łagodziły :tak: Po prostu zamiast myć buzię zwykłą wodą miałam napar z rumianku :-) Ew okłady z rumianku (gaza nasączona mocnym wywarem :tak: Nie powoduje plam w ciąży a jakoś tam działa :sorry: Lepsze to niż nic :-)


Karola właśnie sobie wyszła z babcią i M. Karola z babcią do babci a M do sklepu po papier ryżowy bo ja coś słaba dzisiaj :-(
Musze spróbowac z rumiankiem, choc ja woda w ogóle nie myje twarzy tylko mleczkiem i tonizuje, bo woda przesusza i wtedy wiesz jak to wyglada:(
SOL - poprosze przepis na sajgonki, bo je wprost uwieeeelbiam!!!!! Zawsze kupuje gotowe, a chetnie zrobie sama:):tak:
 
Ostatnia edycja:
a macie jakies domowe sposoby na przeziebienie - katar, zaczerwienione gardlo i ogolne rozbicie... ? czuje sie fatalnie dzisiaj... lekarz mi dal panadol (zwykly, nie extra) 2 tabl co 6h i jakis spray oceaniczny ktory mam sobie psikac do nosa co kilka godzin... ale cos czuje, ze to nie wystarczy, bo ja od zawsze mam problemy z gardlem... i jak mi nie przejdzie do soboty, musze wziac antybiotyk.. :(
 
noo jestemm w końcu ale i tak mi sie nic nie chce a najlepsze ze wyszłam po bółke słodką a wróciłam z szaszłykiem :) i tak sie nim nażarłam że masakra :)

i własnie sie dowiedziałam od "kolezanki" ze wyglądam na zmęczoną :)

sol życze Ci w tym wyjątkowym dniu aby mąż nigdy cie nie denerwował i spełniał wszystkie twoje zachcianki - dla dobra ogółu :) sto lat sto lat

która wczoraj sie pytała o enzo ?? misia czy marcepanek bo nie pamiętam - chyba marcepanek ?? niestety już ich nie produkują więc jak coś to tylko będą dostepne w tych sklepach w których już są jakiś czas i sie nie sprzedaly :( był dziś u mnie przedstawiciel i mi powiedział
 
reklama
Maggy a może sok z cebuli i miodu ?? aaa przypomniało mi sie moja mama tak mi robiła jak mnie gardło bolało jak byłam mała: gotowała zwykłego ziemniaka w łupinie tzn w mundurku i jak był ugotowany wkładała do rękawa od starej bluzki - albo po prostu zawiń w jakąś szmate rozduś (ja dodatkowo owijałam ręcznikiem zeby sie nie poparzyć ) i to przykładałam do gardła - nie wiem jak to działa ale mi pomagało
 
Do góry