reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

nie wiem co mysleć o teście
na przesądy się nie nakręcam :-) ale wyglądam jak chodzący pryszczaty tragizm ;-) i beta na dzień dobry była wysoka więc nie pogniewam się jak przesąd się sprawdzi ;-)
zrobiłam test i wyszła mi dziewoja,ale częściowo ściemniałam bo nie wiem jak bije serce i jestem zbyt leniwa, żeby iść po igłę ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
dziura: Twój przypadek chyba przerośnie ten prosty test;) Ja nie mówię, że za wszelką cenę chce chłopaka.. Wiadomo że zdrowie najważniejsze... Ale ciekawość mnie zżera muszę przyznać:-p

zafasolkuje: Od mojej wróżby uratował cię tylko oooolbrzymi wynik dziurki;-)
 
Ja bym wolała dziewczynkę, Dominikę, ale Jakub, bo ostatnio dorobił się imienia jednego, a nie 4 wybrane i nie wiadomo które też mi się podoba :) a dziewczynce byłoby łatwiej, bo kuzynka ma i miałabym ciuszki :) Ale to się okaże w grudniu, co to będzie :) Każdy mi mówi co innego, ale jak z wyglądem, to chłopak, bo nawet sama sobie się podobam, a dziś nadal zauważałam, że faceci się za mną oglądają... 7 miesiąc...:szok:
 
Zafasolkuję, to poznamy płeć równo :p:p

Ja też pościemniałam, bo po igłę nie poszłam, ale kiedyś robiłam z obrączką na nitce i też podobno działa. E tam, co będzie, to będzie, ciuszki z reguły kremowe, białe, kolorowe generalnie.
 
Witam sie pieknie :-) Chyba pasuje, bo 22 lipca po raz pierwszy zostalam mamusia slodkiego chlopczyka.
Praktycznie od poczatku ciazy czulam, ze bedzie chlopiec i w 15tc potwierdzilo sie :-D
 
Libby witaj :) jak miło mieć Mamusię taką rzeczywistą, a nie brzuszkową :) Ale sądzę, że zostaniesz forumowym ekspertem :)
 
reklama
Witajcie, zajrzałam na Wasz wątek z czystej ciekawości, ponieważ jestem w 7tc, ale jest to moja trzecia ciąża, pierwsza niestety zakonczona niepowodzeniem, a z drugiej mam 10-miesięcznego synka:)
Z planowaniem płci jest tak, że jeśli przytulacie się przed dnimi płodnymi to jest dziewczynka, poniewaz plamniki dające dziewczynkę żyja dłuzej, zaś jesli kochacie sie w dni płodne to jest większa szansa na chłopca, ponieważ plemniczki dające chłopaka są szybsze:) ale to nie zawsze sie sprawdza.
 
Ostatnia edycja:
Do góry