reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

sun w ciąży jest :-D ja tak czułam że to tak :-)

namęczy się tydzień tata był teraz do końca września ja jestem z Gosią, zanoszę jej na łóżko łobuza to się chichrają chociaż bo nosić jej nie może. Dzisiaj co cudowała na balkonie z drzewem rozmawiała ostro mój młody ją nagrał
 
reklama
lam: jak to nie do ciebie.. już ja sobie wszystko zanotowałam i to ty bezczelnie żeś go robiła na święta..:dry: a sun w ciąży!!:D:)

paluszek: o matyldo.. ja tam byłam raz i mi wyrównało budżet z tych paru lat jak nie chodziła nigdzie;)

necia: to ładnie.. najgorsze już za wami teraz tylko zdrowieć zdrowieć i jeszcze raz dochodzić do siebie;)
a fryzjera który by się podjął to ja znam tylko mi się nie kalkuluje;P;)
 
Cześć moje Kochane :-)

Kurcze nie mam czasu nadrabiać.. :-D jak zwykle :dry: nie umiem z Wami siedzieć codziennie, nie wychodzi..

Chciałam bardzo podziękować wszystkim ciociom za paczuszkę dla Michasia :-) :*:* Dzisiaj przyszła! :-) rzeczy jak najbardziej się przydadzą! Jutro postaram się zrobić fotki :-)

U mnie w domu bardzo dużo się dzieje.. z mężem było bardzo źle z teściami jeszcze gorzej.. Dzisiaj miałam konfrontacje z nimi żeby ratować rodzinę! Teściu w miarę zrozumiał a teściowa to SUKA i tyle.. wpadła w furie i płacz i wyszla i wielki foch :-D :sorry2: a jeżeli nie porozmawia ze mną i nie wyjaśnimy sobie kilka rzeczy to w dupie to mam .. Michała nie dostanie.. Je*ane teściowe!

Mega się cieszę że Sun zobaczyła II kreski :-):-)
 
nat kochana co się dzieje? aż mię zmroziło. picz będzie mi tu denerwować ciebie wrrrrrrr

ja na moja nie musze patrzec i rozmawiac z nia na chwile obecna
 
hej hej ja eanny ptaszek bo Sebka do szkoły szykuję, wiec nie pośpię , nie dość że w nocy Ada sie tłucze i wstaje do niej ciagle, aż w końcu wkładam ja do naszgo wyra i chyba się tak przyzwyczaiła bo trwa to już chyba ze 2 tygodnie, chodze nie wyspana i ścierpnięta


natkusia: o kurde to masz nie za ciekawie, na prawdę cie teścieowa wk... skoro aż tak o niej napisałaś, jak to cieżko z rodziną.A jak twoje zapalenie juz całkiem przeszło ?

neciuszka:
powiadasz ze twoja z drzewami nawte gada :-) , a misie zdaje ze moja czasmai duchy przyjazne widzi bo tak z powietrzem dyskutuje ;-)

slyp: kładę sie krzyzem przed tobą kładę i przysięgam że to nie ja od mazurka :-D - znajdź sobie inną ofarę :-p a jal nie to ja sie w tym roku zbiorę i 5 mazurków upiekę i nie dam ci ani kwałaka :tak:
 
Hej dziewczynki :*


Żoneczko boże co tam się działo?? :szok: z tymi teściowymi to faktycznie problemy są zawsze...


Sleepy śliczny kolor! Myślę że będziesz super wyglądać choć w ciemnych też ci ładnie :-) bo masz bardzo ziemną oprawę oczu :tak:


Kwiatuszku powodzenia na badaniu nasionek! :-)



Miq wsparcie podczas starań miałam nie powiem... ale mojego M przekonać do badań też było by ciężko. Jak po prawie roku napomknęłam mu o tym tylko się zaśmiał ze panikuję bo się jeszcze długo nie staramy bo jego brat cioteczny czekał na pierwsze dziecko 7 lat... może miał trochę racji ale czekanie latami by mnie chyba dobiło... :zawstydzona/y:

A ty jak tam się czujesz??



Plaluszku
to co? Zaczynacie starania? Mnie po ciąży brzuch nie boli... ale za to krwawię okropnie... to już nie są @ a krwotoki :no: i możemy sobie ręke podać... ja mam cykle ok 40 dniowe wiec wiem o czym mówisz... czekanie od @ do @ zwłaszcza podczas starań to katorga...



Eveke no to gratuluję Kubusia! :-D Już uzupełniam liste na moim blogu!
No i nie pociesze cię... będzie gorzej... chyba najgorsze są ostatnie tygodnie kiedy miednica przygotowuję się do porodu i boli jak diabli... sikanie w nocy co chwile, kopniaki małego w żebra... oj piękny choć ciężki czas cię czeka :tak:




Necia mieć taką córkę jak ty to skarb :* życzę zdrówka dla mamusi :*



A tak! Sun spodziewa się maleństwa! Wczoraj jak dostałam wiadomość ze zdjęciem testu myślałam ze się przewrócę... Normalnie przeżywałam jej cykl tak jakbym to ja była w ciaży :rofl2:



U nas w porządku! Mały dalej maruda dlatego nie ma mnie na dorum za często, no ale da sie żyć... dalej załatwiam papiery na ten wychowawczy bo się okazało ze jeszcze kupa innych dokumentów jest potrzeba... załamka normalnie... dla 400zł latam już chyba z 10 raz po urzędach...


No i chyba koniec mojego pisania bo już mały na ziemi wrzeszczy...
 
Dołączam do mam niesfornych ostatnio brzdącow... Normalnie zawsze Kala była w dzień mega grzeczna, potrafiła się sama bawić i np patrzeć z balkonu siedząc w wózku nawet do godziny... teraz żebym znalazła 10 minut na zrobienie czego to cud!! chyba, że śpi, a od przedwczoraj śpi tylko 2 razy dziennie po maxymalnie godzinę w porywach do półtora. Wtedy gotuję, sprzątam (myję panele, bo zasuwa mój raczek równo już i staje przy meblach skubana), nastawiam pranie i dodaję wyniki ankiet co by skończyć tą pracę. A na forum czasu brakuje... ;/
Do tego napięcia w domu... ale o tym już nie chce pisać.
Dziś muszę jechać do mechanika i boję się aż kosztów, bo już przedwczoraj wydałam na naprawę hamulca i wymianę tłumnika prawie 500zł :/

Sun w ciązy!!! wow!! :D a dołączyła do staraczek, gdzieś jak ja :) super.

Naktusia - co to za przeboje masz?
Mig - nie rodzisz czasem?
Eve - oj dołączam do dziewczyn - będzie gorzej :)
Sleepy - ja też od kilku lat chcę być blondynką, ale nie mam odwagi. Najjaśniejsze jakie miałam to te na ślubie coś a'la rudy... i podobno mi ładnie w nim było. Teraz się zapuściłam - przyznaje bez bicia - nawet mnie mąż wysyła do fryzjera hyhyhyhy, ale czasu nie mam.
 
reklama
Do góry