reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

DZIURA, o mateczko kochana, az podskoczylam. Skad mi sie to wzielo?? Co za wtopa! Mam nadzieje, ze nie czujesz sie mocno urazona??? buziam kruszynki
A moze ja przyszlosc przewiduje na odleglosc? o_O

Jak sie potwierdzi piec dyszek sie nalezy! :-D
 
reklama
Martaik, witaj :) też miło widzieć.

Doniu, ja się wypowiem na temat kołyski, bo też miałam zajawkę. Nadal mam, ale już nie na typową kołyskę, bo to dwa razy wydana kasa, bo Dzieciątko wyrasta. A do zwykłego łóżeczka można dokupić płozy i zrobić kołyskę i my tak zrobimy właśnie. Bo ogólnie kołyska bardzo dobrze rozwojowo wpływa, dzieci są spokojniejsze, bo nie ma tego szoku, że u mamy się buja, a w łóżeczku spokojnie i nieruchomo.

Lily, ja nie chcę znać płci :)
 
Dobry wieczór :-D
Ja młodziutką mamusia zostałam 5.06. ;-):-) . Najszczęśliwszy dzien w moim zyciu ;*

LiBBy a my sie skąś znamy :-D ;*
 
Sil, to Was podziwiam!! :) bo to fajna niespodzianka na sam koniec :) ale ja z moją wieeelką ciekawością nie dałabym rady :p jak ja już od samego początku się głowiłam czy w moim brzuszku mieszka siusiak czy dziurka :p
 
reklama
dziewczyny jestem bezczelna i tu też się wepcham pomimo, że dopiero rozpoczynam starania ale ja lubie popatrzeć na brzuszki, ubranka i zawsze jestem ciekawa co się z wami dzieje, co u was nowego
mam nadzieję, że mnie nie wygnacie
 
Do góry