reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

To patrz bo już być może nie długo poczujesz! Ja czułam w 15 tygodniu już ruchy a w 17 czuć było ruchy przez brzuch :-D Ale ja wtedy nie miałam w ogóle brzucha :-)


Ah ah.... jak ja bym chciała być znowu w ciąży....
 
reklama
No ja mam już spory brzuszek :-) tzn taką kuleczkę :-) Ale od razu widać, że to ciąża... ;-) A ruchy też bym chciała już czuć... :-) no ale na to trzeba poczekać... :-)

Codziennie mówię do Franusia, że ma być grzeczny i dać wreszcie mamusi znać co tam u niego ;-)
 
Sun u Agi z tego co pamiętam też chyba synek wyszedł nie?

Jedno jest pewne! Poczujesz na pewno :-D ale z każdym tygodniem jest coraz bliżej tego momentu :-)


Kurcze tak właśnie zobaczyłam ze Bella jest już po terminie... A Gocha już ma termin! Kurcze zaraz będą kolejne dzieciaczki!!
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczonki :-)

W imieniu solenizantki dziękuję za życzonka :-) a solenizanta od rana szaleje, ale dzisiaj z okazji urodzin mamusia chyba pozwoli na więcej ;-)

Jutro imprezka więc szał gotowania i przygotowywania :szok: także odezwę się pewnie jutro wieczorkiem z foto relacją :-)

Buźki i miłego dnia Wam życzę :)
 
Fifka, u Agi wyszła dziewczynka :-) Ja marzyłam o chłopcu i na 70% będzie synuś... mój kochany Franuś


Lili WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA JULCI ;-)
 
Dzięki Sun!


Lily to życzę udanej imprezy!!


Cieka co u Belli... ona już pewnie rozpakowana...


Już znalazłam!!! Bella urodziła córeczkę Julię 19.09.2012r
 
Ostatnia edycja:
Haha Sun no proszę! :-D



Ja tak właśnie spojrzałam na listę i widziałam ze już jest po terminie... A Gocha jest w 39 tygodniu więc też już lada moment rodzi :-)
 
Fika po 1 my bardzo malo jezdzimy samochodem po 2 zobacze 10.11 bo sie bedziemy widziec na imieninach jej meza :-) a mysle ze w zimowych ciuchach sie nie utopi w zgledem iz w zimowych ciuchach ledwo co sie miescila do fotelika dam pozniej zdjecie jak miesiac temu ledwo wlazla choc chyba na fb jest.

Sun wspolczuje pracy niechcialo by mi sie ostatnio mam lenia do kwadratu :-)
 
reklama
Atan w sumie w ciuszkach to fakt... mój też już jeździ w tym większym bo choć ten mały jest dobry to ramionka mu się nie mieszczą w kureczce. Nie wiem... moze ten co ty będziesz miała jest mniejszy bo mój w tych pasach czasem się topi a jest dużo większy niż Amleka dlatego o tym mówie (waży już 9.6kg. i ma 80cm)
 
Do góry