reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

Amalfek gratuluje pokazuj nam to piękne dziecko :))) i teraz starajcie się o drugie :)

a dziewuszki.. ostatnio wydelegowano mnie do wiersza czy teraz i ja mam to zrobić bo mamy styczeń.. czy dalej mam go prowadzić :)
 
reklama
FIFKA no mie trochę zajęło zrobienie pierwszego dziecka, wiec pewnie z drugim nie bedzie łątwo, ale postaram sie, zeby pozniej nie żalowac, ze nie zaczęłam. A mała przyszła na świat z zaskoczenia, przed terminem w niedziele, wiec datę urodzenia ma bardzo szcześliwą ;-)

MAGDA Ty nie produkuj wierszy, tylko dzieci:-p ! Ty dalej z tym samym kolesiem jestes? Czy coś sie zmieniło juz;-)?
 
Hahah Amalfi chodziło mi o konkretną datę do wpiszę cię na listę :-D

Z drugim nie musi być tak ciężko jak z pierwszym ;-)



Madziu jakbyś prowadziła to było by super! :-D Co tam u ciebie?
 
Ja bym chciała dziewczynkę , ale od początku ciazy czuję ,ze to będzie chłopak, nawet jak się zwracamy do niego to jak do synka:) ale co tam ważne ,zeby zdrowe było:))))))
 
Co tqm u was sliczne stesknipam sie :-) wrócilismy babcia i dziadek szczesliwi z prezentu zdjecia qmelki na magnesie z dnia urodzin i z stycznia i fo roku magnesik beda dostawac :-) i bedzie roznica jak sie zmienia :-)
Almafi czekamy na foto :-)
Jak necia idzie ?
Maz mnie ostatnio irytuje niewiem czemu ...tzn raczej wiem chodzi o to ze on na kompa a amelka tez chce ja musze ja trzymac bo ona mu kabel wyjmuje chwyta za ekran itd a on sie zlosci daje po rekach jej ze nie wolno a ja tumacze ze to i tak nic nueda bo ona nue rozumie tego .. Ahh i wkurza mnie bo jak.mu mowie ze mi.malo pomaga i sie nia zajmuje to sie obraza bo on zmeczony ze zarabia itd no a ja co nie zmeczona caly dzien i pobudki co 1h czasem 2 czasem cudem 3 h i cyc i tak co noc prawie 11 mc ja niewiem jak do.nuego dojsc fak faktem ze tesknie za brzuszkiem i chcialabym.miec kiedys 2 dziecko ale z jego zachowaniem nuedam rady 2 wychowac..
 
Atan pogadaj z nim tak szczerze i powiem o tym o czym nam napiłaś. Mojemu też pomogło zrozumieć co czuję kiedy zostawiam go z małym na cały dzień kiedy on ma wolne (np. w weekend idę do szkoły) do tego jeszcze mówiłam żeby ogarną dom (specjalnie zostawiłam bałagan) Po paru takich wyjściach sam do mnie przyszedł i powiedział ze mnie podziwia że daję radę tak dzień w dzień :-D Teraz też czasem się burzy że on zmęczony po pracy ale ja wtedy go pytam kiedy to ja będę miała wolne i zaraz szybko schodzi z tonu. To dobry sposób żeby poczuł na własnej skórze to co my jako matki czujemy.


Co do spania małej.... Ona jest coraz starsza i teraz będzie coraz ciężej ją odzwyczaić. Jak się obudzi to ją nakarm i połóż do spania i tak długo ją lulaj aż zaśnie. Nie ma zabawy i wygłupów... ona musi zrozumieć ze w dzień się bawimy a noc jest od spania... Konrad w dzień śpi raz po około półtorej godziny a w nocy jak zaśnie o 20 to śpi do 8 - 12 godzin bez pobudki. Nawet jak wstanie w nocy to leże z nim tak długo, śpiewam przytulam, Kładę jak wstaje aż zaśnie na nowo. I on wie że ze mną nie wygra i teraz już się nawet nie budzi bo wie że nici z zabawy w tym czasie.


Kwiatuszku
dziękuję! A jak ty się czujesz?
 
Fifka ja juz nie raz z nim rozmawialam dzis ma wolne i co uciekl do gory i mowi macie cale lozko przespijcie sie a wiadomo placze i budzi sie niewiem czy zasnie kiedys napewno bo zmeczona jest najlepsze ze wczoraj bylo tak pieknie u babci o 22 zasnela o 1 cyc i o 5 cyc i o 8 wstala to byla noc a dzis ja pozniej poszlam spqc a ta po 2h megosnu zaczela lamentowac i tak caly czas o ona sie nie bawi jak wstanie ja xzesto udaje ze nadal spie itd ale ona jak sie obudzi to chce raczkowac a nie isc spac .. W tym problem ona czuje sie wyspana po 10 minutach drzemki wczoraj padla po 23 wiec z zasypianiem coraz lepiej a budzi sie czesto przez meza w nocy tez bo chrapie i gada przez sen i my z niunia mamy bardzo lekki sen ..
 
hej dziewczynki :)

Atan miło mi że pytasz idzie powoli do przodu, mam nadzieję do ważenia, które jest za tydzień we wtorek zejść jeszcze 1 kg wtedy było by 6 kg na minusie. Momentami ciężko jest bo teraz mam dwa takie tygodnie hardcorowe i nie mam siły - pilne pisanie, zęby Gosi. Ze wszystkim sama sobie radzić muszę bo teściowa nie pomaga ale to i wcześniej nie pomagała prawie więc w sumie nic nowego. U nas ze spaniem w nocy ostatnio jest różnie ale Gosia jest nauczona że o 20 idzie spać i koniec, jak cuduje chce się bawić to sadzam ją w łóżeczku więc zaraz się nudzi i usypiamy się dalej.

Fifka do marca już niedługo i będziecie się rozmnażać pełną parą ;) jak tam przygotowania do roczku?

Amlafi gratulacje :)

Kwiatuszku jak się miewasz serdeńko?

gosia śpi to siedzę i klepię bo mi zjadło cały dzień pisania nie wiem jakim cudem :/ dobrze że obiad z wczoraj mi został potrawki z kurczaka to tylko podgrzeję dzisiaj.
 
reklama
Winowajca spania amelki pcha sie na swiat jej 1 zabek na dole :-) maz wziol ja do gory a ja ide sie zdrzemnac po nocy nieprzespanej wiec dobranoc i mam nadzieje ze dzis paczki przyjda :-) bo troche pokupowalam niuni :-)
 
Do góry