reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Milia ja miałam zwykłego "sopelka" dostępnego w każdej aptece i powiem ci ze u nas się sprawdził :) Słyszałam też że Frida jest dobra ale ja dostałam tego sopelka nowego od znajomej więc go używałam i nie kombinowałam. No i cieszę się że wizyta udana no i z łożyskiem jest coraz lepiej!



Pyscku a ty jak się czujesz? :-)



Kasiu cieszę sie że imprezka udana! :-D ależ ten czas zasuwa...




No a ja 19 mam wizytę żeby sprawdzić czy mam brać jeszcze dupka i 26 genetyczne! Ależ ten czas leci...
 
Nie... przy katarku... ja w sumie używałam tego tylko kilka razy dlatego nie za bardzo widzę sens kupowania "czegoś drogiego"... No chyba ze maluszek będzie często chorował...
 
reklama
witam dawno mnie nie bylo ;-) stesknilam sie ;-) a tak z ciekawosci zrobilam porownanie brzucha swego ;-) nie pytam czy chceta najwyzej ie bedziecie ogladac ;-) zmiany.jpg jestem z siebie dumna ale jeszcze z 6 kg i bedzie si ;-) mam mniej niz na slubie ;-) i przed ciaza ;-)

a u nas zabieganie niewiem gdziee ja te sile mam praca dom niunia;-/ dlatego ostatnio malo jestem a i do tego moja nadal sie budzi w nocy kilka razy;-/ ale nic niedziala woda mm kaszki wszystko tak samo... ale w miare przyzwyczajona jestem ;-)

pycek tesknilam ;-) sledze na npr jak mam chwile ;-)i trzymam &&&&&

sun niesmutaj sie bedzie dobrze !!

mili co do butelek moja to chyba wszystkie miala najpierw avent i tomme tippe i fishera najbardziej lubila a teraz canpola ;-) wiec dziecko zmiene jest ;-) a co do laktatorow wstrzymaj sie ja kupilam i 2 razy uzywalam a wydalam prawie 250 zl za elektryczny tomme tippe co do katarku pialam na kameralnych na fb

fifciu no super brzusio ;-)

neciuszko trzymam kciukasy za twoje kg ;-)

bojaca oo dawno cie nie widzialam ;-)
 

Załączniki

  • zmiany.jpg
    zmiany.jpg
    10,4 KB · Wyświetleń: 56
Do góry