reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

atanku super brzusio :) fajnie udało ci się schudnć :D
no właśnie widzę, że dziś byłaś na enpr u mnie :p chciałąś dodać komentarz a nic nie napisane :-p pustki hihi ...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fifka...no i jak wizyta? mam nadzieje, ze wszystko ok...dupka ci odstawili?

zonko...super brzusio!! no no no... gratulacje, 30kg schudnąć to jest COS! super... jeżeli chodzi o butelki to wybrałam TT, 150 i 250 na początek, kupie te antykolkowe...zobaczymy czy to działa w ogole...
no i laktator reczny, tez TT, bo to wszystko w zestawie...tak to bym się może wstrzymala, ale u mnie w szpitalu kaza mieć laktator ze sobą:tak:

Pyscek...trzymam mocno kciuki&&& wysylam fluidy, poki jeszcze mogę...a noz cos pomoga!! ~~~~~~~~~~~~

ja za tydzień wizyta, jade walczyc o moje cc!


kupiłam bujaczek leżaczek jest cudny! Zobacz załącznik 567154
 
Milia mam podobny z FP jest naprawdę super! Konrad do dzisiaj potrafi sobie w nim siedzieć :-) Trzymam kciuki żeby plan z CC się powiódł! :-D



Atan nooo pięknie schudłaś!! Brawo! :tak: boże ja już zapomniałam co to wstawanie w nocy... no ale zaraz sobie przypomnę ;-)




Pyscku cały czas zaciskam kciuki!!!





No więc wczoraj była wizyta. Widziałam maluszka... normalnie jestem zachwycona! Spał sobie skulony w kłębuszek ale było widać śliczne rączki nóżki... buźka przytulona do rączek... maluszek ma prawie 6cm :-) Jest zdrowy i pięknie rośnie! Załamałam się bo znowu schudłam mimo ze nie mam nudności i jem sporo... tyle ze jem głównie warzywa i owoce... troche słodyczy, zero mięsa... całe szczęście że tylko 2kg :sorry2: ale gin nic nie mówiła. Za tydzień mam prenatalne więc wtedy powinnam mieć zdjęcia (moja gin mi nie daje... :-() A dupka kończe opakowanie i odstawiam :-) ciąża nie jest zagrożona i idzie prawidłowo!



No ale jest inny problem... bo cierpie na rwe kulszową i mnie ostatnio coraz mocniej łapie. Lekarka załamała ręce bo w ciąży za dużo nie zrobie, i żebym poszła prywatnie na nastawianie kości miednicy czy jakoś tak bo jeszcze na początku może coś zrobią... bo jak nie to ostatnie tygodnie ciąży przeleże z potwornym bólem.... no i po porodzie muszę zapisac się do neurologa i innych specjalistów bo w tak młodym wieku to dziwne żeby mieć aż takie mocne napady ze boje się kichnąć... :-( ah... w poprzedniej ciąży też bolało, ale jakoś sobie poradziłam (ze łzami w oczach) po ciąży przeszło i dlatego jakoś wypadło mi z głowy zeby coś z tym zrobić.
 
Zonko mielismy taki sam dokladnie lerzaczek ale moja niechciala w nim siedziec i sprzedany juz dawno :-)
Fifka wspolczuje alwe super ze maluszek rosnie fajnie brakuje mi brzuszka ciazowego ale tak szybko niebedzie 2 bobasa nawet niewiem czy wogle bedzie 2 dziecko czas pokaze
 
A mam takie poczucie że to jest moja ostatnia ciąża więc cieszę się nią ile mogę. Nie chce przechodzić na nowo starań, poza tym chce się troszke zająć pracą. Najważniejsze było dla mnie zeby Konrad nie był jedynakiem. Dzieciaki już będą miały siebie i tego się trzymam :tak:
 
Pyscku bo nie chciałam żeby tak się stało :-( mam jednak nadzieję że porządnie się tobą zajmą i lada moment zaciążysz :-D wierze w to z całego serducha!



Brat mojego M starał się z żoną 7 lat... już tracili nadzieję no i ona zaszła! Ale co jeszcze zabawniejsze jak urodziła zaszła (zupełnie niechcący) z drugim OD RAZU! Dzieciaki mają równo rok różnicy :-D
 
reklama
Witam.boze jak.goraco poce sie lezac w majtkach i karmiac moja i zaraz zasnie przy cycu co to za upal... Mam dosyc
Pyscek &&&& musi sie udac !!!
Fifka trzymam kciuki za coreczke by byla :-)
 
Do góry