reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

dziuraWskarpecie

Mama mimo wszystko...
Rozwiązania
0
Ha!
Widzę Was!:-):-p

Nie ma mowy,nie nadrobię :zawstydzona/y:
Co u Was dziewczynki?

Ostatnia edycja:
reklama

Atan

♥ mamusia Amelki ♥
Rozwiązania
0
Hejcia dziurko :-) a dzis rano niezly humorek bo waga pokazala kg mniej :-) 74 :-) ale sie ciesze jeszcze 5 kg i bede laska ze hej :-) i najlepsze ze nic a nic nie cwicze a chudne przez 1,5 roku 32 kg :-)

Fifka

♥ Chłopcowa Mama ♥
Miasto
Na Podlasiu :)
Rozwiązania
0
Atan pewnie dlatego że karmisz :-) na niektóre dziewczyny tak to właśnie działa :-D

Ja dalej twierdzę że dla mnie ciąża to najlepszy środek odchudzający... ważyłam jakoś w listopadzie 71kg. A przed wczoraj już tylko 61 :-D od początku ciąży waga spadła mi prawie 3kg a przecież nie mam nudności i sporo jem.

Dziureczko u nas w porządku! Pisz lepiej co tam u ciebie :*

Atan

♥ mamusia Amelki ♥
Rozwiązania
0
Fifciu wiem ze to raczej przez karmienie i latanie z nia i w pracy biegi wiec ruch jest moze nie taki jak na silowni ale ciesze sie jak glupia :-)

eve1911

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Atan super, że tak schudłaś i jesteś zadowolona! :-)

Tylko teraz tak patrzę, że Amelka się urodziła 24 lutego, a pierwsze zdjęcie zamieściłaś z 22 lutego, więc wtedy byłaś jeszcze w ciąży. Teoretycznie więc schudłaś po ciąży troszkę mniej niż 32 kg :tak: nie, że się czepiam, ale tak sobie pomyślałam, że mogę mężowi dzisiaj oznajmić, że od 1 lutego w ciągu 4 miesięcy schudłam 15 kg :-D sprytne to!

Atan

♥ mamusia Amelki ♥
Rozwiązania
0
A sprytne ale po urodzeniu mialam tylko 6 kg mniej wiec nie duza roznica i te 6 kg dowiedzialam sie w dniu wypisu wiec tydzien od zdjecia zrobionego bo pozwolili.mi wtedy na patologie pidjechac sie zwazyc a licze calisc wzgledem ze 106 mialam i od tego licze :-) mozna by od 100 liczyc ale zadna roznica 32 czy mniej wazne ze 74 :-)

Fifka

♥ Chłopcowa Mama ♥
Miasto
Na Podlasiu :)
Rozwiązania
0
O ty oszukańcu! :-D Różnica równica :tak: Jednak te 6kg to nie chudnięcie a waga dziecka, wód i łożyska ;-) Tak to każdy chudnie :-p No ale i tak nawet jak 20 pare kg schudłaś to bardzo ładna waga :-)

kasia.natka

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
o jacie! ale wątek nam ożył :-)
dziurko super że zajrzałaś :tak: co u ciebie?
Fifka super że maluszek ładnie i zdrowo rośnie a rwy współczuję, może idź na to nastawianie skoro może pomóc :tak:
Atan super że waga spada ale muszę cię zmartwić... jak przestaniesz karmić to raczej ruszy w górę :-p
Pyscku trzymam kciuki nieustająco i wierzę że się doczekacie swojego maleństwa &&&

a u nas upały! cudownie, nawet gdyby było 40 stopni to wolę tak niż 15, deszcz itp. ale wiem Atan co to znaczy karmić w takiej temp. więc współczuję :sorry2:

reklama

Atan

♥ mamusia Amelki ♥
Rozwiązania
0
Kasiu puki mam pokarm to i tak karmie w nocy w dzien coraz mniej a i tak chudne watpie bo malo jem by tyc spowrotem :-)

Mam dylemat z ta moja miala lezaczek.bujaczek niechiciala bujac sie na bujaczku lerzaczku a Wczoraj u znajomych 40 minut sie bujala i bawila i niewiem czy kupic jej jakis bujaczek czy nie oczywiscie do 18 kh bo a rowne 9 kg.. I mysle jak myslicie w sumie fajne te fishera sa takie plastikowe nogi a nie metalowe rurki uzywki po 70-80 zl znalazlam ale mysle calyczas :-/

Ostatnia edycja:
Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
S Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-) Przyszłe mamy 9916
R Mama po raz drugi po 14 latach ! Poważna decyzja Grudniowe mamy 2020 11
Marynia88 Pierwszy raz u fryzjera... Pielęgnacja 18
Malinowa123 Wyprawkowo, Zakupy i jeszcze raz zakupy! Czerwcówczki 2020 1836
Jetkaa Smierc dziecka a kolejna ciaza? Czy sa mamy zmarlych dzieci ktore chcialy zostac jeszcze raz mama? Mamusie Aniołków 44
LadySnow Kiedy po raz 1 zobaczyłyście zarodek? Potrzebuję porady 18
M Jaka była wasza reakcja kiedy pierwszy raz zobaczyłyście swoje dziecko? Potrzebuję porady 8
G Czy mogę być w ciąży? Potrzebuję porady 25
X Miesiączka drugi raz ?? Potrzebuję porady 1
D Karmienie raz dziennie Karmienie piersią 7
P Czy wykonywać trzeci raz? Potrzebuję porady 13
Katherinaa Chcę być mamą po raz trzeci Staramy się 274
akino_m Odparzenie po raz pierwszy w 14tym mies Potrzebuję porady 10
ewelinax5 Kiedy pierwszy raz zobaczyłyście na usg swojego maluszka lub pęcherzyk? Ciąża, poród, połóg 14
S "katar przedszkolaka" raz jeszcze Przedszkolaki 27
yesenia Starania po raz drugi , powiększamy rodzinę :) Staramy się 1207
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 0
Z Pierwszy raz ojcem - straszliwa kłótnia, czy aż taki wpływ hormonów??? Potrzebuję porady 1
pchelka10.05 szczepionka na pneumokoki u 4 latki ??! Pierwszy raz !! Mały alergik 4
CGM GENESIS Po raz kolejny zapraszamy na "Genetyczną Białą Sobotę" w GENESIS Zdrowa mama 0
N Jeszcze raz RODK - walczymy! Archiwum Samodzielnych rodziców 0
magdas rozwód raz jeszcze... Porady prawnika 3
K po raz drugi Dziecko ułożyło się miednicowo- Pech czy coś ze mną nie tak ?? Ciąża, poród, połóg 10
Kasiurek1983 wychowawczy i zwolnienie desyplinarne raz jeszcze Porady prawnika 2
G Bolące jądra raz po raz Rozmowy o seksie 4
K jeszcze raz o L4 na urlopie wychowawczym Porady prawnika 1
M Mamusie jako ciężarówki po raz drugi :) Ciąża, poród, połóg 10388
asko_ Zostanę mamą po raz drugi, trzeci, czwarty... :) Archiwum grudzień 2011 111
pati1987 Pierwszy raz u fryzjera Roczniaki i dwulatki 54
nimfii Rodzeństwo, czyli być mamą po raz kolejny :) Dzieci urodzone w listopadzie 2011 129
Mariolciaa Co raz bliżej... czyli wszystko o porodzie. Archiwum październik 2011 663
gossha87 8 miesięcy, budzi się raz w nocy Spanie 25
Kkasiulka Być Mamą po raz drugi (i trzeci...i czwarty) Dzieci urodzone w lipcu 2011 478
OLICA Jak pozbyć się smoczka raz na zawsze ? :( Dzieci urodzone w listopadzie 2009 103
A Ciąża po raz drugi Dzieci rok po roku 55
lillydelux Starania po raz pierwszy :) Staramy się 78882
Ha-NN-aH Majóweczki w ciązy po raz drugi Dzieci urodzone w maju 2008 58
I Kiedy zostawiłyście pierwszy raz swoje dziecko?? Mamuśkowo 51
passingby za dużo/za mało/w sam raz??? Żywienie dzieci - porady 8
Gwiazdeczka problemy z zajsciem w ciaze po raz kolejny :-( Staramy się 215
oliwka_11 Mama po raz 3 ...:) Staramy się 2230
miauczus54 Po raz drugi- jaki był wasz poród? Dzieci rok po roku 61
L Jeszcze raz tesciowa Relacje rodzinne 2
Madzia_33 "ICH PIERWSZY RAZ"- czyli nowe umiejętnosci naszych pociech Dzieci urodzone w styczniu 2009 1431
Kasia Irlandka Przeczytaj koniecznie jesli jestes pierwszy raz na naszym forum !!!!! Mamy z Irlandii 1
Anula123 Mamusie po raz drugi,trzeci, czwarty... Dzieci urodzone w czerwcu 2009 88
ibi Listopadowe Mamusie po raz kolejny w ciąży Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 345
skaba1 Mój pierwszy raz... Dzieci urodzone w marcu 2008 840
aneta23 Mamą po raz kolejny............ Dzieci urodzone w listopadzie 2008 50
irfinka plamy i jeszcze raz plamy Niemowlaki 46