reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
Lillydeux: Nie przy każdej wizycie u lekarza masz usg robione?? Pytam, bo ja na usg prywatnie chodze a 7 pazdziernika mam wizyte w przychodni i wiem, ze tam usg nie maja.. nie wiem czy sie prywatnie umaiwiac...

laura Wpisujesz pierwszy dzień ostatniej @, tak?
 
Miałam 16.08 tak też wpisuję.
njdk.jpg
 
Sleepy ja wcześniej chodziłam prywatnie i pomimo, że lekarz miał usg w gabinecie, to nie robił mi go co wizytę...
Teraz od jakiegoś czasu przepisałam się na nfz, i już w ogóle tu można zapomnieć o usg co wizytę :p
Ale wiem, że większości gabinetów prywatnych robi bardzo często usg, więc może warto sprawdzić :)
 
lauraaa ja na podstawie tego kalkulatora wyliczyłam Który to tydzień ciąży? - Kalkulator ciąży - Ciążowy.pl

Na podstawie tego kalkulatora wyszło, że jestem w 5 tyg.
Kocham internet..

A już kij z tym będę się tym martwić jak wrócę do domu. Ale wiadomo, ze to jest informacyjnie, bo miałam cykle różne. Jeden np 21 dni, drugi 28 a na suwaczku nie jest to brane pod uwagę. Jak się starałam przecież to musiałam testera Afrodyty używać żeby się dowiedzieć o dniach płodnych i owulce, bo sama nie miałam żadnych objawów.
Ale w sumie urządzonko się jeszcze przyda, bo chcę po porodzie stosować metody naturalne zapobiegania ciąży.

W którym tyg można okreslić płeć??
 
Ostatnia edycja:
I dobrze ci wyszło. masz skończone 4 tydzień i zaczął ci się 5. tak samo ja jestem w 7 tyg. Suwaczek pokazuje tygodnie skończone...
A płeć można określić na usg połówkowym zdaje sie...
 
Lauraaa Płec mona określić od 18 - 20tygodnia . Ja sie dowiedziałam dopiero w 28 tyg bo moj łobuziaczek nie chciał sie pokazać ;-)
 
reklama
Do góry