reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

S

Silmiriel

Gość
Długo myślałam nad tym tematem. W końcu się zdecydowałam. Wiem, że wielu staraczkom z wątku Starania po raz pierwszy jest przykro, jak zagłębiamy się w mdłości, zgagi, jak omawiamy imiona, wózki, ciuszki itp. Podejrzewam, że wiele staraczek odpuściło, gdy zobaczyło na forum same brzuszki, bo i takie czasy się zdarzały. Oczywiście wiem, że może się zdarzyć tak, że to może podzielić tamten wątek. Część przejdzie tu, część zostanie tam, a część ogarnie oba wątki. Osobiście nie zamierzam odpuścić tamtego miejsca, bo się zżyłam. Ale chętnie podzielę się zmartwieniami, obawami i radościami tu. Zapraszam też oczywiście wszystkie dziewczyny, które na tamtym wątku nie były, a chcą dołączyć tu w pierwszych krokach w pierwszej ciąży, a potem w macierzyństwie.
 
reklama
tralalalala tralalalala
Nawet sobie nie wyobrażacie jaka dumna jestem, że mogę tu być. I to dobry pomysł.

Magda łoooo matko, przeca bez Ciebie forum to nie to samo.

Poszedł edit.;P
 
Ostatnia edycja:
Męcz, męcz, im więcej, tym przyjemniej :)

Dziurko, ja też się strasznie cieszę, że jesteś. Każda fasolka była dla mnie radością, ale Twoje dwie Kropeczki to normalnie jakby były moje, szczęście ogromne
 
Przyjszłam
Wróciłam z pracy zjadłam przepyszny obiad w postaci parówek :-)
Następnie podlałam kwiatki i zachciało mi się słodkiego. Zrobiłam takie ala bułki z ciasta francuskiego i brzoskwiń. Właśnie wyjęłam z pieca i co?
I na sam ich widok mnie mdli re-we-la-cja ;-)
 
A mnie na sam widok literek ślinka pociekła :) Ale mam soczek owocowy :) A potem planuję sałatkę z pomidorów, bo małż narzeka na brak potasu, trzeba go dokarmić.
 
Witam w nowym wątku :-) Też myślę, że jego powstanie to świetny pomysł. Nawet mniej dla nas, co dla tych, do których szczęście się jeszcze nie uśmiechnęło.. Obyśmy niedługo wszystkie z wątku staraczki przeszły tutaj:)

Mam do przedyskutowania internetowe ploty :-p Otóż należę do tych kobiet, dla których płeć dzieciątka nie jest bez znaczenia. Oczywiście najważniejsze żeby było zdrowe a cała reszta schodzi na dalszy plan, ale... zdrowy chłopak mile widziany;) Znalazłam w internecie dwie rzeczy i jestem ciekawa waszej opinii. Po pierwsze: Intelligender- test prognozujący płeć dziecka . Co o tym myślicie??
A po 2. podobno poziom hcg na początku ciąży może wskazywać płeć. Jak niski - chłopak, jak wysoki - dziewczę. Ja miałam dość niski, pierwszy test mi nie wyszedł nawet.. Piszcie co sądzicie:-)
 
Wydaje mi się, że ten test to zbędny wydatek, czasem w 12 tygodniu mówią orientacyjnie płeć, a i do tego 20 można wytrzymać bez wydawania tej kasy. Bardziej wierzę w metodę strzelania w owulację na chłopca, a dwa dni przed w dziewczynkę, czy jakoś tak. sprawdzę to napiszę dokładnie. Co do bety, nigdy nie słyszałam. Ale to może być przesąd pt jak ciągnie na ogórki to chłopak, jak się ładnieje chłopak, jak się brzydnie dziewczynka, jak na słodkie dziewczynka, jak nisko brzuch to chłopak itd... Najpewniejsze USG
 
Sleepy a ja należe do tej grupy kobiet, którym płeć obojetna byle by było zdrowe. Kurcze, u mnie poziom był wysoki ale to tak trzeba by na dwie sztuki rozłożyć. Az z ciekawości zrobię ten test.

Eeee teraz doczytałam że to tyle kasy trzeba wywalic. To ja te pieniazki chowam. Będzie na dwa kocyki.Chyba starczy 150 zł.
 
reklama
Do góry