reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
sie ma lachoneczki :)

Witają się z wami dwa zasmarkańce ;) obie z Gosią się pochorowałyśmy. Znów ma zapalenie oskrzeli, zresztą ja też :/

sun o mamo ty niedługo się rozpakujesz :) będziesz tuliła swojego skarba

mila kochana ty sobie daruj jakieś imprezy tego typu bo przez kolano przełożę nooo! ;) czekam z niecierpliwością na fotki :)

Fifka wy się tam rozmnażajcie doczekać się nie mogę twojego brzuchalka :D

Pyscku tym razem @ przylazła ale jesteś pod dobrą opieką i z pomocą dr Ziółko będziesz nam się tutaj lada chwila chwalić teściorem z dwiema obrzydliwie tłustymi krechami :*

Kwiatuszku wierzę, że i wam się uda. Że zbierzecie kasiorkę na IVF i też mi tutaj zaświecisz teściorkiem :*

Atan Amelka ma rok skończony i skoro nie ma żadnego ząbka to może powinniście z lekarzem się skonsultować. Jeśli nie wyjdzie żaden do roku czasem trzeba nacinać dziąsełka ale to przecież twoja zawodowa broszka.

Natuś słońce ty moje ależ masz cudnego syna :D ale co tu mówić jak mama taka superowa. My posiadamy 4 zębolki, właśnie nam wyszły górne jedynki :cool2:

Sleepasek ty wredoto moja :*

U nas we wtorek ważenia a ja przez chorobę do tyłu z treningami więc pewnie polecę tym razem.
 
Bylismy u dentysty ogladal dziaselka i kazal czekac do 18 mc jak zaden nie wyjdzie to wtedy nacinamy bo wedle niej niedlugo sie posypia zabki i kazala nie sugerowac sie czasem co ucza ze kolo 6 mc wychodzi boto zalezne jest od tego kiedy mi i michalowi wyszly bo jak pozno to jej tez wyjda pozno a czym pozniej to zdrowsze beda kazala tylko dawac jej wiecej twardych produktów do jedzenia by mymlala :-) dziaslami .
 
A bylismy nawet niunia przywiozla balona z rekawiczki :-) no.martwic sie zaczelam ale w sumie z 3 dentystami.gadalismy 2 ogladalo i stwierdzili czekac grysc twarde i cieszyc sie puki niema bo cyckow mi nie pogryzie :-) i moze do tego czasu nauczy sie chodzic to odrazu sobie niewybije :-)
 
Hej kochane!


Ale mnie długo nie było...


Co do tematu zębów to Konradowi też wolno idą... ma na razie 4 (wszytkie jedynki) no i teraz ewidentnie idą dwójeczki bo mały szaleje z gryzieniem... Na styczniówkach dzieci mają już po 8-11 zębów więc jak widać co dziecko to inaczej :-)


Co do mnie to Necia możesz sobie niestety jeszcze poczekać... Ja już niestety tak mam ze cholera zajście w ciąże to dla mnie ogromna sztuka... I choć w tym cyklu miałam trzy jajeczka do zapłodnienia, to najprawdopodobniej też nic z tego nie będzie...
A dla was cholernie współczuję choróbska... zdrowiejcie kochani! :*



Madziu jak fajnie cię widzieć! :*


Milia spoko maroko! Brzuszek wylezie i jeszcze będziesz miała go dość :-D ja też mam tyłozgięcie i miałam te same problemy co ty z nerkami... no i na brzuch czekałam.... a później jak od obciążenia mnie kręgosłup na^&$$$^#@ to mi się marzył koniec :-)


Żoneczko gratuluję dla malucha kolejnych ząbków! Idzie z nimi jak burza! :-D



Sun boże ale Twoj suwaczek zasuwa... jeszcze niedawno dostałam od ciebie MMS'a ze zdjęciem testu :szok: a tu już ty zaraz na wylocie!!


Pyscku
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolejny cykl! Teraz jesteś w dobrych rękach więc musi sie udać! :-)



A no i dzisiaj byliśmy na basenie :-D Mały pierwszy raz widział aż tak wielką wanne! :-) Na początku się bał, ale po tem pływał w kole i nie chciał wychodzić :tak: Mój wodniczek malutki! Będziemy teraz chodzić regularnie, bo mój mały to straszna łajza... i co raz muszę wymyślać mu nowe atrakcję zeby nie siedział w domu...
 
Hejka :-)

My też zasmarkańce :-(

Necia zdrówka :* no i &&&&&&&&&&&&&&&& za ważenie! My odziwo mamy 3 ząbki na dole. A Wy za niedługo roczek! :szok:

Atan
to dobrze, że wszystko ok. Oby Amelce jak najszybciej wyszły zęby.. Posypią się Wam wtedy ;-)

Żoneczko już zaczęłam się martwić :* kurcze.. oby Wam się szybko udało! My czekamy z basenem na ładną pogodę.

My niestety chorzy z Michałkiem :-( na szczęście osłuchowo czysto ale ma straszny kaszel a dzisiaj w nocy doszedł katar :-( mąż z rana jechał po Katarek bo Frida nie dawała rady.. Wczoraj byliśmy u lekarza i nasz Skarb waży 9,5 kg i mierzy 74cm mój wielkolud :-D No i Pani dr potwierdziła, że idą nam kolejne górne ząbki (ponoć 3 :szok:)
 
Haha to duży facet z Michasia! :-D i BARDZO współczuję choróbska... :no:
I dziękuje za wsparcie. :* No zobaczymy jak to będzie... dałam sobie czas do listopada, Jak nie to kończę starania i skupiam się na przygotowaniach do powrotu do pracy.

My byliśmy na bilansie w tamtym tygodniu i mój kurdupelek waży 11kg i ma 80cm - na stojąco przy ścianie. Teraz po weekendzie pojedziemy na szczepienie bo wtedy nam odpadło z powodu biegunki - lekarka nie chciała ryzykować bo mógł to być jakiś rota.

Z nocnikiem też na razie sobie odpuściliśmy - znaczy woła i robi ale chodzi w pieluszce bo po tej biegunce jakoś się przestraszył i nie chce kupki robić do nocnika. Czekamy na ciepłe dni żeby ponowić naukę tak w samych majteczkach, bo na razie jest za zimno jak na takie chodzenie w samych majteczkach czy rajstopkach - A inaczej nie da rady bo trzeba szybko wszytko ściągać jak chce.
 
reklama
Do góry