)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Myślisz o sobie, że jesteś złą matką? Czujesz się smutna, bezsilna, a może zyjesz w ciągłym strachu i obwinianiu siebie? Obejrzyj mądrą, szczerą rozmowę z jedną z babyboomowych mam na temat depresji poporodowej. Może odnajdziesz w niej siebie i pozwolisz sobie pomóc. A może znasz kogoś, kto potrzebuje pomocy. Kliknij i zobacz
reklama

Wystrój wnętrza - meble z prawdziwego drewna?

luna89

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Takie meble prezentują się świetnie, ale ich cena jest jednak odstraszająca.

reklama

karolinne

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Fajna opcja chociaż jeśli chodzi o mnie to nie wiem czy zdecydowałabym się na takie meble. Po pierwsze cenowo są drogie i jak na razie to nie bedzie mnie na coś takiego stać. Po drugie jestem niesamowicie niezdecydowanym stworzeniem. Tak więc pewnie po kilku latach meble by mi sie znudziły. I co wtedy? Bym je wyrzuciła? No raczej nie za bardzo....
Tak więc zdecydowałam sie na komplet mebli ze sklejki Ale również fajny :) Link do: Meblościanka CORDOBA

Ostatnia edycja:
Rozwiązania
0
wydatek może nie jest mały ale na pewno takie normalne drewno jest o wiele bardziej trwałe. ja sama nie posiadam drewna, bo to nie w mojej stylistyce, ale myślę, ze jeżeli ktoś lubi takie wykończenia to może być dodatkowo to praktyczne.

gweezda

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Meble takie są swietne,ale nie wiem czy zdecydowałabym się na takie fronty do kuchni
Po pierwsze cena takich mebli pewnie byłaby niesamowicie wprost wysoka
Po drugie meble takie wymagają odpowiedniej impregnacji oraz dobrego zabezpieczenia ( kuchnia jest pomieszczeniem, w którym woda leje się dość często)
Polecam fronty z mdf. Obecnie jest bardzo wiele fajnych wzorów nawet do tradycyjnych kuchni, a jednak materaiał ten jest bardziej praktyczny niż drewno. Jak tutaj Link do: Producent frontów meblowych

Ostatnia edycja:
reklama

Łęcka

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Meble takie są swietne,ale nie wiem czy zdecydowałabym się na takie fronty do kuchni
Po pierwsze cena takich mebli pewnie byłaby niesamowicie wprost wysoka
Po drugie meble takie wymagają odpowiedniej impregnacji oraz dobrego zabezpieczenia ( kuchnia jest pomieszczeniem, w którym woda leje się dość często)
Polecam fronty z mdf. Obecnie jest bardzo wiele fajnych wzorów nawet do tradycyjnych kuchni, a jednak materaiał ten jest bardziej praktyczny niż drewno.
Najpierw zaznaczasz, że kuchnia jest pomieszczeniem, w którym meble mogą być narażone na kontakt z wodą, z drugiej polecasz meble z płyty mdf, czyli z materiału, który nieodpowiednio zabezpieczony wchłania wodę prawie jak gąbka, pęcznieje i zniekształca się... Jeśli chodzi więc o szafy, meble, półki, stoły i inne elementy kuchennego wyposażenia, to lepiej jest postawić na coś konkretniejszego i nie kierować się tylko niską ceną.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry