reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

Kaja_10

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Lipiec 2009
Postów
5 582
Po dyskusji na wątku - wyprawki - otwieram wątek dotyczący wszytskiego co dotyczy wystroju wnętrz dla niemowlaka. Mile widziane fotki - pokoików, mebelków, ozdób, naklejek na ściany i inne.
Wątek może być pieknym miejsce inspiracji oraz wymiany doświadczeń w zakresie dekoracji wnętrz. ;-)
 
reklama
Czekając na pierwsze fotki, pochwalę się jakie zakupiłam naklejki wczoraj do pokoiku Tymka ;-) Zrezygnowałam tylko z koloru żółtego i zamówiłam trzech kolorach. Teraz rozmyślam nad farbą podkładową. Może macie pomysły? Podoba mi się zieleń ale kurcze mam jej w domu dośc sporo już ;-)
pokoj-dziecka-12043050_985745587_mainpic.img
 
ja mam słoneczny kolor ściany w pokoju dla małej bo znowu uwielbia takie :-D;-)

też myślałam nad naklejkami ale chyba skorzystam z tego pomysły z ramkami :-):sorry:

bezpieczniej w razie zmiany koloru bo u córy odkleiłam małe naklejki i odeszły ze ścianą a jak malowałam farbami obrazki to zamalować tego nie szło i mieliśmy przez to więcej roboty z dnia malowania zrobił nam się tydzień ze szlifowaniem ścian :sorry:i teraz mąż mi zapowiedział ze żadnych naklejek i rysunków ;-)
 
ale super te naklejki!!! ja mysle ze jak nie masz zółtych naklejek to moze wlasnie delikatny zółty by pasował albo jasny beżowy.najlepiej to popatrz sobie na stronie duluxa tam masz pewnie całą paletę barw.

ja narazie zakupiłam tylko naklejki na drzwi bo niestety mam stare i musiałam je jakos ozdobić i 3 naklejki na sciane z gąbeczki ale wlasnie nie wiem czy mi sie podobają bo reszta sciany jest pusta. chyba poszukam jeszcze jakis na allegro.
 
Ja nigdy wcześniej nie uzywałam naklejek i powiem szczerze, że też się trochę boję. Mam na ścianach w innych pokojach wzory z szablonów. Naklejka jak się znudzi to i tak trzeba chyba całą ścianę malować - no w sumie jak szblon to też. :-)
Tych naklejek w komplecie jest 150 wiec ja pewnie wszystkich nie użyję, jakos minimalistycznie wole ale jakiś lańcuszek serduszek czy ptaszka jakiegoś :-D z napisem tup tup... :-D
Podkład musze mieć zdecydowanie jasny myslę. Mam jeszcze kilka dni, malowanie na początku grudnia.

Czekam na wasze fotki ;-)
 
ja się zakochałam w obrazkach Kubusia Puchatka z Leroy Merlin.. Śliczne, od razu z ramką.. ale pieruńsko drogie, bo za jeden 50zł :-(
Pokoikiem się pochwale jak mój Pan skończy tapetować ;-)

A czy wiecie może jak te naklejki zachowują się na tapecie? czy po pewnym czasie można je spokojnie oderwać, czy odchodzą z tapetą?
 
reklama
Dziewczyny ja wam powiem że jeśli chodzi o naklejki to są stanowczo za drogie:tak: Jak ktoś ma choć troszkę zdolności to sam może za darmo sobie zrobić. Ja teraz robiłam koleżance takie kubusie , osły itd. Zrysowałam wzory z bajki, folie przylepne biorę z pierwszego lepszego zakładu poligraficznego lub innego tego typu , nic za to nie płacę bo biorę ścinki specjalnie przeznaczone do ścian i szalej dusza:tak: Koszt zerowy i jeszcze frajda że się ma co się chce:tak: Ja już trzeci raz przelepiam wzory koło łóżeczka bo mi się nudzą:tak:
 
Do góry