reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

No właśnie morka... trzeba mieć zdolności :-) a mnie to nawet ciężko prosto coś uciąć a co dopiero narysować :-)
Pochwal się swoimi pracami ;-)
 
reklama
Pokoju jeszcze nie mam przygotowanego ale łóżeczko już dawno kupione, pościel taką chcę kupić na dniach, lampka kupiona w Biedronce, naprawdę daje super efekt:tak: i mało prądu zużywa bo tylko 5W
 

Załączniki

  • 3el_safari_530_q8 .jpg
    3el_safari_530_q8 .jpg
    91,4 KB · Wyświetleń: 108
  • Zdjęcie007.jpg
    Zdjęcie007.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 111
No to wkleje taki wstepny projekt naszej sypialni, nawet dzielem mojego meza sie pochwale:tak:-sufitem, na poczatek bedzie kołyska zamiast łóżeczka ale póki co jest u kuzynki jeszcze...wladowałam łóżeczko i strasznie ciasno sie zrobiło:szok:nie wiem czy bede jeszcze dekorowac naklejkami zobaczymy...
 

Załączniki

  • IMG_3053.jpg
    IMG_3053.jpg
    37,1 KB · Wyświetleń: 241
  • IMG_3054.jpg
    IMG_3054.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 225
  • IMG_3056.jpg
    IMG_3056.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 226
  • IMG_3055.jpg
    IMG_3055.jpg
    18,6 KB · Wyświetleń: 205
Anulka, kto tam mieszka koło łóżeczka na podłodze :-D Ale fajnie :-D
Masz tak ustawione łóżeczko, że wg mnie naklejek nie ma gdzie ... i dość kontrastowe ściany. Mnie się podoba bez naklejania już - ale to wszystko rzecz gustu ;-)
 
też mi się wydaje że obrazki to mogłoby być za dużo... z drugiej strony jakieś większe obrazki w stonowanej ramie byłoby jak najbardziej ok :-)
 
Anulka super mi też się wydaje że naklejki są zbędne za dużo się dzieje na ścianie ;-):tak:a miejsca wcale nie tak mało ja to mam klitki a nie pokoje ledwo kołyska weszła bym mogła otworzyć szafę i tak nie całkiem sie otwiera :tak:więc to dopiero ciasnota ;-)a mężowi brawa się należą :tak:

Gosieekk fajne łóżeczko i pościel a lampka to do gniazdka czy taka do postawienia ?

Ja dziś zmieniła ustawienia łóżeczek dziewczyną i chyba zdecyduję sie na jakieś naklejki muszę męża namówić :sorry:
 
Też jestem tego zdania, juz i tak jest zbyt pstrokacie.. a pod łóżeczkiem mieszka Koka tyle że ulokowac musze ja gdzie indziej:tak:
 

Załączniki

  • IMG_2761.jpg
    IMG_2761.jpg
    36,9 KB · Wyświetleń: 135
reklama
Do góry