reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

Kaja super!! Bardzo ładnie to skomponowałaś - widze, że naklejki w końcu doszły;-)Normalnie tak wesolutko u ciebie - az chce się tam dzidzie kłaść!

Kurczę tak patrzę na te wasze cudne pokoiki i musze w końcu pstryknąć fotki pokoju Miśki - naklejek nie mam, bo jeszcze nie wybrałam, firanka też nie kupiona i jeszcze kilka innych rzeczy brakuje jak przewijak na komodę :zawstydzona/y: ale mam komodę i łózeczko (co prawda na razie panuje w nim wielki bałagan, bo leży tam dosłownie wszystko), ale do świąt to uprzątne:-)

EDIT: doszłam do zdjęc pokoiku Dorci: ślicznie!!!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Kaja przesłodki pokoik:tak: Jej jak wy się fajnie macie z tymi pokoikami:-) Ja mam kącik w kącie malutkiego pokoiku:tak: który jest sypialnią:-)
 
Dzięki kochane - myślę, że jest cukierkowo dośc na tych fotkach. W realu są też ściany bez naklejek więc bardziej stonowane.
Mam nadzieję, że Tymkowi się spodoba :-)
 
Dorcik, Kaja_10 śliczne koąciki dla maleństw !
zazdrosze ja nie jestem taka pomysłowa - ja mam łóżwczko i to wszystko hihihi :laugh2:
 
reklama
To na nas kolej. Nie jest to już koniec - brakuje wielu rzeczy - głównie higienicznych ale nie tylko. Półeczki więc puste a pościel nie jest uprana tylko do zdjęcia nałożyłam. Tak jak Emilia nie mam nic wygodnego do karmienia ale tak jak pisałam wczesniej na początek i tak chyba zaparkujemy w sypialni. ;-)

Coś na fotosiku mi sie stalo i nie mogę pobrać innych kodów - wiec fotki duże.
jutro postaram się zedytować na mniejsze - sorki

no to ja też się pochwalę...:-)
piękniusie pokoiki:-)
 
Do góry