reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

reklama
Mam jeszcze na przebranie druga posciel a musze byc przygotowana bo lekarz mi powiedzial ze bedzie w grudniu do 7 biore tabl na podtrzymanie a od 8 grudnia juz nie bede brac a po tych tabl jest tak ze do dwoch tyg moge juz rodzic a nawet do kilki dni.
 
Monika śliczny wózek, przemawia do mnie ten wzór :)
a widzę, że pościel masz taką jak my mamy wzór na przewijaku :)

aga Twoje zakupy też super...

ogólnie lubię tu na ten wątek też zaglądać bo zaraz buzia się cieszy z tych słodkich rzeczy dla naszych pociech...
 
reklama
Gosia_k23 tak u mnie ten kojec. Ale on ma 2 poziomy. Juz ustawiony na góre.Bardzo stabilny mam nadzieje ze bedzie ok. Kupiłam go w Polsce cena taka sama jak za łóżeczko ale kojec był tak zapakowany ze autem to bym ich 100 przewiozła. Niestety łóżeczka bym niedała rady przywieżć tutaj do Norwegii naszym małym autem. A kupić łóżeczko tutaj o zgrozo:szok::szok::szok: Ceny takie ze lepiej niemówić. Gdybym kupiła tu łóżeczko to pewnie niemiałabym nic z wyprawki bo by mnie tak wyczyściło :-)Najzwyklejsze łóżeczko bez pościeli taki golas to cena 2500 - 3000 pln :szok:

Ale za to ile mam pampersów:-D:-D:-D Żadna z Was mnie nieprzeskoczy:-) Przyszykowana jestem na 5-raczki hihihihi. Różnica w cenach tu a w Pl jest kolosalna łóżeczko masakra drogie ale juz pampersy to tylko wozic do Pl i sprzedawać.
 
Do góry