reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystroje wnętrz - kącik malucha

A to nasz kącik maluszka - łóżeczko świeżo zakupione. Jest jeszcze baldachim, ale na potrzeby chwili niepotrzebny.;-)

 

Załączniki

  • DSCN0008.jpg
    DSCN0008.jpg
    19,3 KB · Wyświetleń: 141
reklama
Macy śliczne :tak:

Roxeen no to mężuś ładny prezent dziecku kupił hehe liczą się chęci
 
Ostatnia edycja:
A to moj dzisiejszy zakup - narazie u poprzedniej właścicielki. Świadomie szukałam kołyski z pościelą aby mieć na zmianę. Teraz jednak cos mi się widzi, że podoba mi sie bardziej niż nowa kupiona od MAMO-TATO i zapewne będzie gatunkowo lepsza. :-D
Chciałabym aby tak jak u wielu z was stała już u mnie ta kołyska, jeszcze ciut.... mam nadzieję, ze w połowie grudnia pokoik będzie gotowy. Jeszcze nie wybrałam farb :szok:
macy - śliczny kącik ;-)
825221819
 
Kaja śliczna :tak::tak::tak:

a do mnie przyszła karuzela wiec dla zdjęcia ogarnęłam łóżeczko i zrobiłam foty

Myślałam nad ozdobami nad łóżeczkiem i chyba nic nie potrzeba .....sama nie wiem :cool:
 
reklama
Dziewczyny dzięki za miłe słowa.
Gosia, karuzelka słodka, łożeczko białe również... ja bardzo się zastanawiałam nad tym czy właśnie nie białe bo mi się bardzo podoba.
Ozdoby na ścianie to rzecz gustu, może też tego co masz dalej dookoła. Generalnie dla mnie im mniej tym lepiej - jakoś lubię na spokojnie - choć sama zakupiłam... :szok:150 naklejek :szok: są w pierwszym poście tego wątku. :-D Jestem jednak pewna, że wszystkich nie wykorzystam mogę jakiegoś kwiatka podrzucić :-):-)
 
Do góry