reklama

wysylanie zelu na zabkowanie za granice

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez prinsessa, 6 Maj 2012.

1. prinsessa

prinsessa Zaciekawiona BB

Witam :) mieszkam na Islandii i mam 8 miesieczna coreczke. Zaczela zabkowac w 7 miesiacu i nie sprawialo to jej zadnego problemu, byla troszke poirytowana i czasem sprawialo jej to lekki bol wiec uzywalam zelu stosowanego na dziasla stosowanego przy zabkowaniu. Niestety teraz nie jest juz tak bajecznie i mala placze, boli ja brzuszek i zabki sprawiaja jej wielki bol a niestety zel ktory najlepiej dzialal nam sie skonczyl i stad moje pytanie- jak wyslac zel z Polski tutaj na Islandie? Niestety nikt z mojej rodziny czy znajomych nie wybiera sie do kraju wiec jedyna opcja byloby wyslanie przez poczte. Boje sie ze nie jest to mozliwe z przyczyn bezpieczenstwa, ze po prostu nie przepuszcza takiej wysylki. Sa moze dostepne internetowe apteki ktore zajmuja sie wysylanie lekow za granice kraju, a moze moje obawy sa bezpodstawne i nie bedzie problemem wyslanie takiego zelu z Polski?

2. martycha1

martycha1 Fanka BB :)

witam!!!
    ja mieszkam w Irlandii i co chwilę dostaję z Polski jakieś przesyłki dla dziecka. ostatnio mama wysyłała mi linomag i espumisam dla dzieci. nie było żadnego problemu :) myślę, że nie masz się o co martwić :-)

3. reklama
  4. mamuśka24

mamuśka24 Fanka BB :)

absolutnie nie masz się czym marwić ja co miesiąc dostaję paczkę z lekami antyalergicznymi dla mojej małej i nigdy nie było problemu.

5. Kopka

Kopka Fanka BB :)

mysle,ze nie powinno byc problemu.Nam moja tesciowa tez wysylala zel na zabkowanie i to 4 opakowania przez poczte i przesylka doszla bez problemu

6. prinsessa

prinsessa Zaciekawiona BB

Dziekuje bardzo! Bardzo mi pomoglyscie :-D

Poleć forum