reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wysylanie zelu na zabkowanie za granice

Dołączył(a)
11 Grudzień 2011
Postów
10
Miasto
Islandia
Witam :) mieszkam na Islandii i mam 8 miesieczna coreczke. Zaczela zabkowac w 7 miesiacu i nie sprawialo to jej zadnego problemu, byla troszke poirytowana i czasem sprawialo jej to lekki bol wiec uzywalam zelu stosowanego na dziasla stosowanego przy zabkowaniu. Niestety teraz nie jest juz tak bajecznie i mala placze, boli ja brzuszek i zabki sprawiaja jej wielki bol a niestety zel ktory najlepiej dzialal nam sie skonczyl i stad moje pytanie- jak wyslac zel z Polski tutaj na Islandie? Niestety nikt z mojej rodziny czy znajomych nie wybiera sie do kraju wiec jedyna opcja byloby wyslanie przez poczte. Boje sie ze nie jest to mozliwe z przyczyn bezpieczenstwa, ze po prostu nie przepuszcza takiej wysylki. Sa moze dostepne internetowe apteki ktore zajmuja sie wysylanie lekow za granice kraju, a moze moje obawy sa bezpodstawne i nie bedzie problemem wyslanie takiego zelu z Polski?
 
reklama
witam!!!
ja mieszkam w Irlandii i co chwilę dostaję z Polski jakieś przesyłki dla dziecka. ostatnio mama wysyłała mi linomag i espumisam dla dzieci. nie było żadnego problemu :) myślę, że nie masz się o co martwić :-)
 
absolutnie nie masz się czym marwić ja co miesiąc dostaję paczkę z lekami antyalergicznymi dla mojej małej i nigdy nie było problemu.
 
mysle,ze nie powinno byc problemu.Nam moja tesciowa tez wysylala zel na zabkowanie i to 4 opakowania przez poczte i przesylka doszla bez problemu
 
Do góry